Türk telekom telefonları.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
K8, Honor 7 ve TT175 var bildiğiniz gibi. Üretici firmaların hepsi zaten güvenilir firmalar. Ürünlerin tek farkı Türk Telekom ödeme koşulları nedeniyle isim olarak da Türk Telekom markasını taşıması. Yoksa aynı cihazlar.

Siz kampanyalı olarak mı satın almayı sormuştunuz?

Yer
antalya
Evet telekomun netini kullanıyoruz zaten hani elimizde patlar mı cihaz acaba diye düşünüyorum.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Evet telekomun netini kullanıyoruz zaten hani elimizde patlar mı cihaz acaba diye düşünüyorum.

Sıkıntı yaşamazsın. Bozuk bile çıksa aldığın bayiye verirsin. Dediğim gibi K8, Honor 7 ve TT175 cihazlarının üreticileri zaten sırası ile LG, Huawei ve ZTE. Dandik Çin firmaları değil yani.

Yer
antalya
Sıkıntı yaşamazsın. Bozuk bile çıksa aldığın bayiye verirsin. Dediğim gibi K8, Honor 7 ve TT175 cihazlarının üreticileri zaten sırası ile LG, Huawei ve ZTE. Dandik Çin firmaları değil yani.
K8 sanki kafama yattı gibi yine de bayiye gidip bakmakta fayda var.34X24: 816 tl ye geliyor ne dersiniz?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
K8 sanki kafama yattı gibi yine de bayiye gidip bakmakta fayda var.34X24: 816 tl ye geliyor ne dersiniz?

Alternatifleri değerlendirmekte fayda var. Mutlaka taksitle mi alacaksınız? Vade farkı oluyor biraz. Bir de bu seviye için daha farklı öneriler de getirebiliriz aynı rakamlara.

Yer
antalya
Alternatifleri değerlendirmekte fayda var. Mutlaka taksitle mi alacaksınız? Vade farkı oluyor biraz. Bir de bu seviye için daha farklı öneriler de getirebiliriz aynı rakamlara.
Mecburen taksitle almak zorundayım düşük taksitlerle, kart kullanmak istemiyorum.Daha önce bunlardan 1 notebok bir de laptop almıştım samsung onun taksitleri bitti şimdi tlf ihtiyacım var.Birde ikili kampanyaları varmış onu da soracağım bayiye gidince.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.