Turkcell'e devam mı, dur mu?

bakiipeh

Üye
Yer
Ankara
Cihaz
Galaxy S7 Edge
Hazir karta gecmeni tavsiye ederim. Ayrica Turkcell gibisini bulamassin. Turkcell musteriye memnun etmek icin elinden geleni yapiyor. Diger operatorlere gectiginde anlarsin. Eger bu kadar hizli bir imkan sunuyorsa yuksek hizli internet falan ben 60 70 tl bile veririm. Zaten her hafta bedava internet veriyor bip sallakazan v.b daha ne istiyosun hazirkartta 19 tl ye 1000 dk 1000 sms 2gb internet var bunun gibi bircok pakette mevcut.

atik

Üye
Cihaz
galaxy core prime 360H
bu marka tutkunlarını markasız ancak ucuz kullanımlarla yıkacağız inşallah..ayrıca markasına dudak bükülen bütün cell lerde bahsettiğimiz ana kuruluşların işletmesidir..unutmayalım ve lütfen marka takıntısını bir yana bırakalım..

Burak

Uzman
Cihaz
Samsung Galaxy A6+
Faturalı hat yerine hazır kart daha mantıklı bence. Hem ekstra bir ücret de ödememiş olursunuz. Yani Turkcell'e devam.

Dirhaborn

Üye
Yer
Malatya
Cihaz
sony xperia e5 f3311
Merhabalar. Turkcell kullanıcısıyım. Hizmetten memnunum fakat paket fiyatlarını pahalı buluyorum. Daha düşük bir pakete geçmek istedim fiyattan ötürü. Onlar da bana "Şu an kullanım yapabileceğiniz en düşük paketi kullanıyorsunuz." dediler. Mevcut paketimin adı: Turbo avantaj 3gb ve fiyatı aylık 40 tl civarında. Acaba faturalıdan çıkıp hazır karta geçsem, 2gb interneti olan ve bu kadar pahalı olmayan bir hizmet kullanabilir miyim? Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Ayrıca yüz yüze görüşürken de öyle bir laf yapıyorlar ki daha pahalı pakete bile geçebilirim :) En olmadı Turk telekoma geçeceğim. Yeminle para boşa gidiyor gibi ya. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
diğer operatörler pek iyi çekmiyor bence. ben de turkcell kullanıyorum. faturasız. aylık avantaj30 paketi var onu yapıyorum. 3 gece 3 gündüz olmak üzere 6 gb internet 1000 sms 750 dk geliyor her ay bir de 1gb hediye veriyor

umutyilmaz

Üye
ben bugun gördüm Vodafone 8 Gb internet 1000 Dk 1000 SMS ayda 30Tl hem de Vodafone'a yeni gelenler için özel olarak yapılmış bir kampanya bence bir bakmalısın

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.