Turkcell'e devam mı, dur mu?

Dilocan

Üye
Cihaz
Samsung j5
Ben türk telekom kullaniyorum. paket ücretleri uygun bence ayni zamanda çekim gücü konusunda da şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım

rock3366

Üye
Cihaz
mate 10 lite
hem turktelekom hem de turkcell hat kullanıyorum, şunu söyliyeyim turkcell dışındaki tarifeler ucuz ve uygun fakat çekim açısından kesinlikle hiçbiri turkcell i yakalayamıyor

memorycard

Üye
Cihaz
general mobile elite
Son durumum: Şimdilik Turkcell hazır karta geçiş yaptım. Sayenizde alternatifler hakkında bilgi sahibi oldum. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

emrebhr

Üye
Cihaz
Turkcell T50
Merhabalar. Turkcell kullanıcısıyım. Hizmetten memnunum fakat paket fiyatlarını pahalı buluyorum. Daha düşük bir pakete geçmek istedim fiyattan ötürü. Onlar da bana "Şu an kullanım yapabileceğiniz en düşük paketi kullanıyorsunuz." dediler. Mevcut paketimin adı: Turbo avantaj 3gb ve fiyatı aylık 40 tl civarında. Acaba faturalıdan çıkıp hazır karta geçsem, 2gb interneti olan ve bu kadar pahalı olmayan bir hizmet kullanabilir miyim? Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Ayrıca yüz yüze görüşürken de öyle bir laf yapıyorlar ki daha pahalı pakete bile geçebilirim :) En olmadı Turk telekoma geçeceğim. Yeminle para boşa gidiyor gibi ya. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
ben avantaj29 paketini kullanıyorum 4gb + 500 dk +1000 sms 30 lira hepsi

memetbahsi

Üye
Cihaz
Xiaomi Redmi 5 Plus
PttCell Kullanıyorum. Faturalı kullanıcısıym. Tarifeden memnunum. Sınırsız AKN li paketten kullanıyorum. Memnununm.

Ayas File

Üye
Cihaz
Grand Prime+ G532F
o_O

Şu anda çevrimiçi