Advertisement

Türkiye'den PayPal nasıl kullanılır?

cepchi

Üye
Katılım
11 Ağu 2016
Mesajlar
126
Tepki puanı
15
Türkiye'den Paypal nasıl kullanılır diyen arkadaşlar gelsin. Arkadaşlar slm geçen bizim amcaoğlunun sunucu ödemesini yapacaktık paypal ile ama bir türlü çalışmıyor. Türkiye'den oturduk bunun çözümünü araştırdık. Saatlerce internetten kalkmadık bulduk en sonunda. Artık Türkiye'den paypal nasıl kullanılır diye sormayın çünkü bu şekilde garanti çalışıyor yani biz yaptık siz de yapabilirsiniz.

1.png

Önce hesap ayarlarına girip eski hesabınızı kapatın. Hesap hemen kapatılacak close your account seçin

2.png

Sonra Türkçe olmayan paypal sayfasını açın.paypal.com.tr olmasın paypal.com diye açın.vpn varsa zaten böyle bir sorun olmaz.

3.png

Kişisel bir kullanım olacak sonuçta şirket değiliz Bu yüzden personal account seçin. Hemen size ülke soracak United States seçin yani Amerika en temiz yol bunun için.

4.png

Formu kredi kartı bilgilerinizle uyuşacak şekilde doldurun. Adres kısmı önemli orada da fakenamegenerator yazın google da internetten gerçek bir amerika adresi bulun.telefon numarasını da home yaparak doldurun.

6.png

Kullanım şartlarını kabul etin ve sözleşmeye onay verin.bu kadar.

7.png

E-posta hesabınızı kontrol edin.onaylayın gelen maili

8.png

Hesabınız açıldı.card linced yazısını görünce alışverişe hazırsınız demektir

Bir teşekkürü eksik etmeyin.
 

BurakUtas

Üye
Katılım
10 Ağu 2016
Mesajlar
274
Tepki puanı
40
Aynı sorunu ben de yaşıyordum bazı online alışveriş sitelerinde daha güvenli oluyor. Çözümünüzü deneyip olumlu olumsuz size de bildireceğim. Teşekkür ederim.
 


Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst