UAE cihazı Samsung Galaxy J7 Prime'ı güncelleme

Cihaz
J7prime united arab emirates duos 32gb
Telefonum samsung galaxy j7prime united arab emirates duos 32gb ve bana halen 7.0 nougat güncellemesi gelmedi gelecekmi ne zaman gelir bir bilgi verirseniz sevinirim TEŞEKKÜRLER...

Cihaz
J7 Prime duos
Hocam ben baktım IMEI 1 in aynisi kutunun üzerinde yazıyo j7prime duos benimkide daha güncelleme gelmedi garantiden çıkmasını ve riskli islere girmek istemiyorum nasil yapabilirim yada ne zamana gelir bi bilgilendirirseniz çok memnun olurum

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Telefonunuzda root yoksa güncellemeyi almanız gerekiyor united arap emirates cihazlarına çoktan gelmiş. Odin ve mart switch uygulamalarını kullanarakta güncelleme yapabilirsiniz.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...
  • Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
    Günümüzde pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi h ...