UAE cihazı Samsung Galaxy J7 Prime'ı güncelleme

Yer
Istanbul
Cihaz
Lenovo P2
Hocam ben baktım IMEI 1 in aynisi kutunun üzerinde yazıyo j7prime duos benimkide daha güncelleme gelmedi garantiden çıkmasını ve riskli islere girmek istemiyorum nasil yapabilirim yada ne zamana gelir bi bilgilendirirseniz çok memnun olurum
İthalatçı firmaya telefon edip sorun kendim güncelleyeceğim bir sorun olur mu diye? Eğer garantiyi bozmaz derlerse tarif ederiz.

Denedim bir şey olmadı hocam
*#06# yazınca tüm telefonlar IMEI verir. Sizde yok mu yani?

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Odin ve smart switch ile güncelleme yapmak telefonu garanti dışı bırakmaz. Kısaca stock rom atmak garantiyi devre dışı bırakmaz, root attığınızda garanti dışı kalır ya da custom rom yüklediğinizde.

Cihaz
J7 Prime duos
Telefonunuzda root yoksa güncellemeyi almanız gerekiyor united arap emirates cihazlarına çoktan gelmiş. Odin ve mart switch uygulamalarını kullanarakta güncelleme yapabilirsiniz.
Root yok odini pek tavsiye edilmiyo smart switch uygulamasida garantiyi bozarmi bildigim kadariyla samsungun kendi uygulamasi ama
Birde ithalatci garantili ama normal binsamsung servisine gotursem guncellemeyi yaparlarmi

Cihaz
J7 Prime duos
Odin ve smart switch ile güncelleme yapmak telefonu garanti dışı bırakmaz. Kısaca stock rom atmak garantiyi devre dışı bırakmaz, root attığınızda garanti dışı kalır ya da custom rom yüklediğinizde.
Peki telefonuma guncelleme gelmemesi üretici hatasımı

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Üretici hatası değil, telefonunda root falan yoksa eninde sonunda güncelleme gelecektir. Her ülkeye güncellemeler aynı anda gitmiyor telefon modeli birebir aynı olsada.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Root yok odini pek tavsiye edilmiyo smart switch uygulamasida garantiyi bozarmi bildigim kadariyla samsungun kendi uygulamasi ama
Birde ithalatci garantili ama normal binsamsung servisine gotursem guncellemeyi yaparlarmi
Root yoksa beklemen gerekecek, Smart Switch ve Odin programları Samsungun kendi programlarıdır. Root ve Custom rom atmadığın sürece telefon garanti dışı kalmaz. Servise durumunu ilet onlar sana güncellemeyi yapacaktır eğer sen bu işlerden anlamıyorsan.

Cihaz
J7 Prime duos
Üretici hatası değil, telefonunda root falan yoksa eninde sonunda güncelleme gelecektir. Her ülkeye güncellemeler aynı anda gitmiyor telefon modeli birebir aynı olsada.
Ithalatcı firmayla gorustum bugun 6 aydir gelmiyo guncelleme 1 hafta bekleyin gelmesse 1 hafta sonra tekrar ulasin dedi aca ithalatci firma eger guncelleme gelmesse cok ugrastirirmi beni?

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...
  • Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
    Günümüzde pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi h ...