Verileri eski Micro SD karttan yeni Micro SD karta kopyalama

Cihaz
LG K10
Merhaba değerli bilir kişiler, eski sd kartımdan yeni karta veri kopyalamak istiyorum, pc için tavsiye edebileceğiniz güzel bir program var mı? teşekkür ederim.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Şimdi önce eski karttan tüm verileri masaüstüne alıp, sonra yeni karta geçirseniz? Ek bir uygulamaya gerek yok aslında.

Cihaz
LG K10
Teşekkür ederim, bir de Karttaki mobil uygulamaların da çalışabilmesi için micro sd kart isminin aynı mı olması gerekiyo?

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Karttaki mobil uygulamaların çalışma garantisi olmaz. Bu arada şunu sormak istiyorum: Taşınma sebebiniz nedir? Kapasite artışı mı? Eğer uygulamaların çalışmasına devam etmesini istiyorsanız yedekleme usülü taşımanız gerekir.

onurduran

Üye
Cihaz
iPhone 6s
eski android cihazsa yedeği alır kendi ve geçirir aynı gmail ile girince yenisine

Cihaz
LG K10
Karttaki mobil uygulamaların çalışma garantisi olmaz. Bu arada şunu sormak istiyorum: Taşınma sebebiniz nedir? Kapasite artışı mı? Eğer uygulamaların çalışmasına devam etmesini istiyorsanız yedekleme usülü taşımanız gerekir.
evet kapasite artışı için taşıma yapmak istiyorum, onun için bir program önerisi istedim, ne yapmalıyım?

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.