Advertisement

Vestel Venus 5.5V video oynatmıyor

Eretna

Üye
Vestel marka telefonum var. Facebook-Youtube ve İnstagram'da video oynatmıyor. telefonuma format attığım halde aynı sorunu yaşıyorum. hepsini kaldırıp tekrar yükledim aynı sorun devam ediyor ve daha sonra apk yanıt vermiyor diyerek kapatıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Merhaba,
Uygulamaların hepsi apk dosyası halinde mi?

mustafa57

Üye
Oynatmak istediğiniz videolar telefonla uyumlu olmayabilir Dilerseniz telefonunuza video oynatıcı indirerek videoları öyle oynatabilirsiniz

Eretna

Üye
Uygulamalar Google play store'dan indirdim. apk olarak indirmedim. telefonda zaten orjinal olarak MX player yüklü ve oda güncel. Telefonun modeli Vestel 5.5V.

ozogulcan

Üye
Yer
Zonguldak
Cihaz
Samsung Galaxy On7 ve iPhone 8 Plus
Uygulamalar Google play store'dan indirdim. apk olarak indirmedim. telefonda zaten orjinal olarak MX player yüklü ve oda güncel. Telefonun modeli Vestel 5.5V.
Ayarlar-> Uygulamalar bölümünden hangi uygulamada video izleyemiyorsanız o uygulamaya tıklayın. Ön belleği temizle seçeneğine basın. Bunu sorun yaşadığınız her uygulama için deneyin, telefonu yeniden başlatın. Sorun düzelir ya da devam ederse tekrar bize ulaşın.

Eretna

Üye
Dediklerinizi yaptım. Ama yine aynı sorun devam ediyor. Sadece youtube'da bir video açtı ama sadece ses vardı görüntüyü vermiyor ekrana ve başka video denediğimde direk programı kapatıyor.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.