Vestel Venus 5000 bilgisayar bağlantı sorunu

asgaroth42

Üye
Cihaz
Vestel 5000 Dual
Başlıktaki gibi. Vestel telefonu pc ye takıyorum aygıt sürücüsü başarıyla yükleniyor fakat telefon görünmüyor.Usb hata ayıklama modunu da açtım, farklı kablo ve farklı usb girişleri denedim fakat hala aynı. Samsung telefonumla deniyorum başarıyla bilgisayar okuyor. Vestel ne illet bir ürünmüş.

asgaroth42

Üye
Cihaz
Vestel 5000 Dual
Maalesef Gelmiyor. Usb hata ayıklama yazısı çıkıyor. Bu arada android sürümü 6.0.1

asgaroth42

Üye
Cihaz
Vestel 5000 Dual
Sorunun çözümünü telefonu karıştırırken buldum. Herkes yararlansın diye buraya da yazıyorum. Öncelikle telefonun geliştirici seçeneklerinin açık olması gerekiyor. Geliştirici seçenekleri bölümüne girip aşağılarda Usb Yapılandırmasını seç kısmını bulmak gerekiyor. O kısım bende Şarj etme seçiliymiş. Şarj etmeye basıp çıkan ekrandan MTP Ortam Aktarım Protokolü seçmek gerekiyormuş. İlginiz için teşekkürler sorun çözülmüştür.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Çözümü paylaştığınız için teşekkürler. Birkaç tane de ekran görüntüsü ekleyebilirseniz muhteşem olur.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Normal şartlarda bu seçeneklerin USB kablo bilgisayara takıldığı anda otomatik gelmesi lazım telefonun ekranına.

Şu anda çevrimiçi