REKLAMLAR

REKLAMLAR

Vestel Venus 5000 bilgisayar bağlantı sorunu

Cihaz
vestel venüs 5000 2gb
Sorunun çözümünü telefonu karıştırırken buldum. Herkes yararlansın diye buraya da yazıyorum. Öncelikle telefonun geliştirici seçeneklerinin açık olması gerekiyor. Geliştirici seçenekleri bölümüne girip aşağılarda Usb Yapılandırmasını seç kısmını bulmak gerekiyor. O kısım bende Şarj etme seçiliymiş. Şarj etmeye basıp çıkan ekrandan MTP Ortam Aktarım Protokolü seçmek gerekiyormuş. İlginiz için teşekkürler sorun çözülmüştür.

REKLAMLAR

Cihaz
vestel venus
Aynı sorun bende de var, bilgisayarların hiçbirine telefonla bağlanamıyorum. Yukarıda denilen şeyi yaptım fakat bir işe yaramadı malesef. Başka çaresi var mı acaba??

REKLAMLAR

Cihaz
vestel venüs v 5000
sa, kardeşim benim telefonda v5000 ama bende geliştirici sekmesi yok malesef, çok ilginç ne önerirsin? (pcye takınca usb seçenekleri koyu gri kapalı yani üstüne tıklıyorsun açılmıyor hiç bir şekilde)
ayarlar, telefon hakkında, derleme numarası üzerine bir kaç kez tıkla sürekli, sonra geliştirici bölümü açılacak,

bu arada ben her şeyi denememe rağmen hala başaramadım, sürücü güncelleme, mtp driver, windows->inf wpd(yükle) aklınıza ne gelirse, olmuyor malesef, xp service 3... yardımcı olabilecek varsa sevinirim,

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 1)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...
  • Embriyo transferi sonrasında ne yapmalıyım?
    Tüp bebek tedavisi gören her hasta için, embriyo transfer işlemi, tedavinin en stresli ve heyecanlı işlemidir. Haftalar süren ilaç kullanımı ve takip ...