Vestel Venus 5000 bilgisayar bağlantı sorunu

frkkcu.38

Üye
Cihaz
vestel venüs 5000 2gb
Sorunun çözümünü telefonu karıştırırken buldum. Herkes yararlansın diye buraya da yazıyorum. Öncelikle telefonun geliştirici seçeneklerinin açık olması gerekiyor. Geliştirici seçenekleri bölümüne girip aşağılarda Usb Yapılandırmasını seç kısmını bulmak gerekiyor. O kısım bende Şarj etme seçiliymiş. Şarj etmeye basıp çıkan ekrandan MTP Ortam Aktarım Protokolü seçmek gerekiyormuş. İlginiz için teşekkürler sorun çözülmüştür.

japonneko

Üye
Cihaz
vestel venus
Aynı sorun bende de var, bilgisayarların hiçbirine telefonla bağlanamıyorum. Yukarıda denilen şeyi yaptım fakat bir işe yaramadı malesef. Başka çaresi var mı acaba??

enesmahmut

Üye
Cihaz
vestel venüs v 5000
sa, kardeşim benim telefonda v5000 ama bende geliştirici sekmesi yok malesef, çok ilginç ne önerirsin? (pcye takınca usb seçenekleri koyu gri kapalı yani üstüne tıklıyorsun açılmıyor hiç bir şekilde)
ayarlar, telefon hakkında, derleme numarası üzerine bir kaç kez tıkla sürekli, sonra geliştirici bölümü açılacak,

bu arada ben her şeyi denememe rağmen hala başaramadım, sürücü güncelleme, mtp driver, windows->inf wpd(yükle) aklınıza ne gelirse, olmuyor malesef, xp service 3... yardımcı olabilecek varsa sevinirim,

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...