Vestel Venus E3 telefon açılmıyor

Zöhre

Üye
Cihaz
Vestel Venüs E3
Merhaba, Venüs E3telefonum bugün anı kapandı .bataryasını kontrol ettım kapanıklık yok, şarja taktım mavi işık zipildamıyor,ses ve power tuşuna da beraber 10 s civarı bastım hiçbir inkas yok. İlk defa böyle bir sorun ile karşılaşıyorum . Ne yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Pilden kaynaklı bir sorun olabilir. Ne kadar süreyle kullanıyordunuz ve şarjı son zamanlarda nasıl gidiyordu?

Zöhre

Üye
Cihaz
Vestel Venüs E3
Piline baktım kabarma falan yok yepyeni duruyor,telefonu alalı bir buçuk yıl oldu ,özenli ve temiz kullanıldı . Son şarja dün akşam takmıştım gayet iyiydi iyi çalışıyordu,bugün öğlen kullanmak için ekran kilidini açınca tel kapandı bi daha açılımdı

Zöhre

Üye
Cihaz
Vestel Venüs E3
Tamam söylediğiniz boyunca yapacağim.yarın durumundan bilgilendireceğim. Hayırlı geceler:)

kultigin

Üye
Cihaz
htc one
Merhaba, Venüs E3telefonum bugün anı kapandı .bataryasını kontrol ettım kapanıklık yok, şarja taktım mavi işık zipildamıyor,ses ve power tuşuna da beraber 10 s civarı bastım hiçbir inkas yok. İlk defa böyle bir sorun ile karşılaşıyorum . Ne yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz
Anakart sizlere ömür olabilir?Bunun belirtileri ise telefon hiç şarj olmuyor/ açılmıyor ./elektrik gelmiyorsa/
tedavi teknik servis...Umarım garantisi vardır..

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.