Vestel Venus V3 sorunları

aykutus

Üye
Cihaz
vestel v3 5020
Biraz önce canlı yardımda bir arkadaşla görüştüm yardım edebileceğinizi söyledi.

Şimdi babamın kullandığı turkcell'deki sevgili arkadaşların itelediği bir telefonla başım dertte.
Telefonun içinde o kadar gereksiz uygulama var ki(bunların bir çoğu silinmemek te) donanımsal olarak çok iyi bir telefon değil. donmalar takılmalar hak getire ve ısınma durumu da yok donanımsal birşey olduğunu düşünmüyorum.Her ay format atmaktan bıktım. Adamın kullandığı facebook, whatsapp bir de telefon etmek başka birşey yaptığı yok müşteri hizmetleriyle de konu ile ilgili kavgam çok oldu sonuç her zaman olduğu gibi neyse sonuç olarak saf android yükleme kararı aldım bununla ilgili mt6735p işlemciye uygun rom ve yazılım bulamadım.Konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.(bu arada telefonun çöp olma olasılığını göze aldım.Olmadı yeni telefon alacağım.)

Burak

Uzman
Cihaz
Samsung Galaxy A6+
Bu yazı size yardımcı olacaktır. Telefonu fabrika ayarlarına döndürün ve yazıdaki adımları uygulayın. Eğer olmazsa ROM öneririz.

* Telefonu fabrika ayarlarına döndürüp döndürmemek size kalmış. Gereksiz dosyalar da silinsin diye telefonu fabrika ayarlarına döndürmeyi önerdim.

aykutus

Üye
Cihaz
vestel v3 5020
ilginiz için teşekkürler hocam. yazdığınız yöntemi de denedim daha önce olumsuz.Eğer bildiğiniz rom ve atacağım yazılım konusunda bilgi sahibi iseniz öğrenmek isterim.

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Cihaza stock Android'e yakin bir ROM bulmak pek kolay olmayacaktir, bulsaniz bile kamera, WiFi, Bluetooth, GPS ve sensorlerin biri ya da birkacinda sorun yasayabilirsiniz. Root attiktan sonra on yuklu uygulamalari kaldirabiliyorsunuz. Debloater adli bir yazilim var on yuklu uygulamalari onunla root'suz da kaldirabilmeniz mumkun olabilir.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.