Vestel Venus Z10 şarj sorunu

Cihaz
Vestel Venüs Z10
internetten sipariş etsem fiyatı 60 tl gibi kendim taksam yoksa orjinal olmayan malları 100 tl ye satıyorlar bu arada yorumunuz için teşekkür ederim bu arada batarya baya eski inşallah sorun ondandır teşekkürler ephesus :)

Ephesus

Üye
Cihaz
Sony G8141
internetten sipariş etsem fiyatı 60 tl gibi kendim taksam yoksa orjinal olmayan malları 100 tl ye satıyorlar bu arada yorumunuz için teşekkür ederim bu arada batarya baya eski inşallah sorun ondandır teşekkürler ephesus :)
internetten sipariş etmeden önce uzman bir teknik servise götürüp cihazın arıza tespitini yaptırmanız daha faydalı olacaktır. Şarj soketinizde de ekstradan problem varsa -ki olabilir , yeni aldığınız bataryayı da haşat etmesi kaçınılmaz olur. Ben teşekkür ederim.

Cihaz
Vestel Venüs Z10
sarj soketinde bir sorun olmadığını biliyorum çünkü pcye kabloyu takıyorum dıtdırıdıt diyor çekiyorum dırıdıt diyor yani bağlanma sesi bağlanmama sesi geliyor

Cihaz
Vestel Venüs Z10
merhaba arkadaşlar telefonun bataryasını değiştirdim ama hala aynı sorun devam ediyor telefon açılmıyor anakarta enerji geliyor ama telefonda tık yok telefonu bilgisayara bağlıyorum aygıtta gözüküyor lütfen yardım edin

Cihaz
Samsung Galaxy Note 5
bataryanı değişirsen ki fiyatı zaten ucuz sorununa derman olur

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.