Advertisement

Vestel Venus Z20 açılmıyor

Enginy

Üye
Katılım
1 Tem 2018
Mesajlar
5
Tepki puanı
0
Cihaz
Vestel Venüs Z20
Sıvı teması olmadı ancak son çare servise gönderdim zaten telefon yeni olduğundan garantisi vardı . sonuçları tekrar burada paylaşırım Bakalım Vestel'in servis hizmeti nasıl . İlginize teşekkürler

Vestel Venüs Z20 Telefonumu garanti Kapsamında yenilediler Sanırım Onarımı Yapılamadı Telefonum Maviydi Siyahını Gönderdiler . Ancak Çok Kısa zaman içerisinde Telefonum ulaştı Teşekkürler Vestel
 

mrceylan

Üye
Katılım
1 Nis 2020
Mesajlar
3
Tepki puanı
0
Cihaz
Vestel Venüz Z20
Merhaba;

Konu açmayı henüz bilmediğim için bu konu başlığı altına yaşadığım sorunu anlatmak zorunda kaldım.

Vestel Venüs z20 telefonumda ekran dondu ve kapatmak zorunda kaldım. Açtığımda ise vestel yazısında kalıyor ve açılmıyordu.
Recovery e girerek format atmak istedim fakat sistem birtürlü işlemi yapmadı.
İnternet üzerinde sadece bir tane stock rom bulabildim ve qfil aracılığı ile kurmaya çalıştım ama (sahara) hatası verdi ve yükleme yapamadım. İnternet ortamında anlatılan tüm yolları denedim zannediyorum.
Sonunda telefoncuya götürdüm ve benim denediğim stock romun (türkcell&vestel v1.27.0) aynısı ile oda qfil ve başka bir programla kurmayı denedi ve yine başarısız.
Kullandığı programla recovery bölümünde partition ların bozulduğunu söylerek flash sağlamlık testi yapması gerektiğini söyledi bende okeyledim. böylece tüm recovery bölümünü sildi flash ın sağlam göründüğünü ve bu telefonun aynısından sistem yedeği bulabilirsem yüklemenin mümkün olacağını belirtti.
Bu telefondan bir arkadaşımda var fakat soğuk algınlığı belirtisi olduğu için şuan karantinada ve benim ya Vestel Venüs Z20 sistem yedeği bulmam gerekiyor yada arkadaşıma sistem yedeğinin nasıl alınacağını detaylı gödermem gerekiyor. Bana bu iki iyilikten birini yapmanız mümkün mü?
 


Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.
Üst