Vodafone Smart Ultra 6 fabrika ayarlarına döndükten sonra açılmıyor

Cihaz
vodofone smart ultra 6
Merhabalar telefonumu fabrika ayarlarına aldım daha sonra başlattığımda internet kısmında takıldı işlemler bittikten sonra tekrar kurulum yapmak için açtığımda dili seçiyorum, sim kart pin kodunu giriyorum, wifi'ye bağlanıyorum ama sonrasında "Bağlantı Kontrol Ediliyor" kısmına geliyor altında da "bu işlem biraz zaman alabilir" diyor ve o işlemi saatlerce beklememe rağmen bir türlü tamamlanmıyor t elefonu kapatın. Ses Yükselt tuşuna basarken Güç Tuşu'na da basın. Ekranda seçenekler açıldığı zaman tuşları bırakın ve Ses Kısma tuşu yardımıyla Wipe Data / Factory Reset'e gelin, seçmek için Güç Tuşu'na basın. Ses Kısma tuşu yardımıyla Yes'e gelin ve Güç Tuşu ile onaylayın.
bu dediklerinizide yaptım hala aynı

abayyni

Üye
Cihaz
İphone 4S
Merhabalar telefonumu fabrika ayarlarına aldım daha sonra başlattığımda internet kısmında takıldı işlemler bittikten sonra tekrar kurulum yapmak için açtığımda dili seçiyorum, sim kart pin kodunu giriyorum, wifi'ye bağlanıyorum ama sonrasında "Bağlantı Kontrol Ediliyor" kısmına geliyor altında da "bu işlem biraz zaman alabilir" diyor ve o işlemi saatlerce beklememe rağmen bir türlü tamamlanmıyor t elefonu kapatın. Ses Yükselt tuşuna basarken Güç Tuşu'na da basın. Ekranda seçenekler açıldığı zaman tuşları bırakın ve Ses Kısma tuşu yardımıyla Wipe Data / Factory Reset'e gelin, seçmek için Güç Tuşu'na basın. Ses Kısma tuşu yardımıyla Yes'e gelin ve Güç Tuşu ile onaylayın.
Telefonunuzu resmi yazılımıyla stok haline çevirin lütfen

Cihaz
vodofone smart ultra 6
nasıl çevriliyor kı

tekrar fabrika ayarlarına çevrilmiyor

gerimter

Üye

telefon saatlerdir aynı değişmiyor
Yeniden yükleme yapmalisiniz

abayyni

Üye
Cihaz
İphone 4S
vodofone smart ultra 6

internet kısmında kaldı tekrardan ayarlara girmiyor
Linkten indirdiğimiz dosyası update.zip şeklinde olan, fat 32 şeklinde biçimlendirilmiş sd kartın Kök dizinine atın.
Cihazın ses açma ve power ile recovery moda girin ve install bölümünden yazılımı yükleyebilirsiniz.
Recovery dosyası ile format dosyası recovery moddan nasıl yüklenir bununla ilgili olaraj ise yazı ile anlatsam anlamazsınız youtubeden izleyip öğrenebilirsiniz
Format dosyası

Recovery

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...