WhatsApp doğrulama kodu sorunu

bircancmk

Üye
andoid telefonumda whatsapp uygulamasını birden fazla kez yükleyip indirdim. daha önce doğrulama kodu gelmesi için süre veriliyordu. şimdi ise sadece birçok kez doğrulama kodu denediniz yazıyor. süre falan yazmıyor 24 saat geçti hala aynı. ne yapmam gerekiyor artık kullanamayacak mıyım whatsappı ?

Koray

Üye
Yer
Adana
Cihaz
Iphone 7
Whatsapp'in böyle konularda belli zaman cezalari bulunmakta. 24-48-72 saat olabilir fakat bu surenin uygulama da yazmiyor olmasi garip. Bize ekran goruntusu atabilir misiniz lutfen. Size yardimci olmamiz kolaylasabilir.

Telefonunuz kapsama alani icinde ve internete bagli ise yapabilirsiniz ancak. Birde sms olaylarini denemek yerine Beni Ara secenegini denemenizi oneriyorum

bircancmk

Üye
IMG_20160907_205239[1].jpg

ne süre var ne herhangi bir açıklama ne yapacağım bilmiyorum. yeniden yükledim ama yine değişen birşey yok

Lütfen destek al seçeneğinden WhatsApp ile iletişime geçin muhtemelen engellendiniz. Bizim bu konu hakkında yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor.

Koray

Üye
Yer
Adana
Cihaz
Iphone 7
Evet malese ki daha onceki denemelerinizden dolayi hesabiniz pasif hale gelmis. Destek almaniz gerekmektedir.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
support@whatsapp.com adresine durumu anlatan İngilizce bir e-posta göndermen süreci hızlandırabilir. 2-4 gün arası açılıyor diyorlar. Ama sana tavsiyem bir daha aynı duruma düşme. Böyle olanlar da var.

whatsapp.jpg

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...