REKLAMLAR

WhatsApp durumda paylaştığım medyanın görüntüsü bozuluyor

4.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
Galaxy S8
Merhabalar,
Vats up durumda video veya fotoğraf paylaştığımda çözünürlük bozuluyor. Bunun için ne yapabilirim?

REKLAMLAR

Yer
samsun
Cihaz
t60
Merhabalar,
Vats up durumda video veya fotoğraf paylaştığımda çözünürlük bozuluyor. Bunun için ne yapabilirim?
WhatsApp fotoğraf ve video gönderirkende durum olarak paylaşırkende görüntü kalitesini düşürüyor yani bu bir sorun değil whatsapp'ın kendinde olan bir şey

Yer
Kocaeli
Cihaz
Xiaomi Note 5a Prime
Bu Olayı Çözmek İçin Fotoğraf Çekimini Whatsapp Üzerinden Değildi Normal Kameradan Çekip Galeri Üzerinden Paylaşım Yaparsanız Bir Nebze Olsun Daha Kaliteli Bir Video Ve ya Fotoğraf Elde Edersiniz :)

Cihaz
Galaxy S8
WhatsApp fotoğraf ve video gönderirkende durum olarak paylaşırkende görüntü kalitesini düşürüyor yani bu bir sorun değil whatsapp'ın kendinde olan bir şey
Anladım, ilginiz ve yorumunuz için teşekkür ederim. Ama keşke bunun için bir şey yapılabilse :/ Çünkü süper çözünürlükte çektiğim videoları gönül rahatlığıyla paylaşamıyorum. Bir de şu var, başkası papylaştığında çözünürlüğü benimki kadar kötü görünmüyor. Bundan ötürü de bir sorun olduğunu düşünmüştüm aslında. Neden fark var benim videolarınla diğerleri arasında?

Cihaz
Galaxy S8
Bu Olayı Çözmek İçin Fotoğraf Çekimini Whatsapp Üzerinden Değildi Normal Kameradan Çekip Galeri Üzerinden Paylaşım Yaparsanız Bir Nebze Olsun Daha Kaliteli Bir Video Ve ya Fotoğraf Elde Edersiniz :)
Öncelikle ilginiz ve cevabınız icin teşekkür ederim. Fotoğraf ve video çekimlerim normal kameradan paylaşımlarda galeri üzerinden. Özelde biriyle paylaşınca değil de durumda paylaşırken sıkıntı oluyor tek.

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...