WhatsApp sohbet geçmişi kurtarma hatası

Seriikus

Üye
Cihaz
Iphone6
Whatsappa giriş yapamıyorum uygulama aniden beni attı ve kurtarmaya başla ekranı çıktı başladıktan sonra %9ken whatsappa girdi ama birkaç saniye içinde tekrardan uygulamadan attı ve tekrar tekrar denedim her seferinde aynı %9ken kurtarma girip telrar atıyor

senewa

Uzman
Yer
Gaziantep
Cihaz
Asus Zenfone 2 ZE551ML
Whatsappa giriş yapamıyorum uygulama aniden beni attı ve kurtarmaya başla ekranı çıktı başladıktan sonra %9ken whatsappa girdi ama birkaç saniye içinde tekrardan uygulamadan attı ve tekrar tekrar denedim her seferinde aynı %9ken kurtarma girip telrar atıyor
Verileri ve önbelleği temizleyin. Uygulamanın en güncel sürüm olduğundan emin olun. Uygulamayı tamamen kaldırıp play store den yeniden indirin. Uygulama telefondan kaldırılamıyor kendi içinde geliyorsa da uygulamalardan whatsapp girin güncellemeleri kaldır deyin sonra baştan güncelleyin.

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...