WhatsAppDM.com - Rehbere eklemeden WhatsApp üzerinden mesaj atın


Katılım
14 Ocak 2018
Mesajlar
3
Beğeniler
1
Cihaz
xiaomi redmi 4a
#1
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.


WhatsApp kullananların yaşadığı en büyük problemlerden biri olan; rehberde kayıtlı olmayan kullanıcılara mesaj atamama sorunu.
Yaptığım bu basit web sitesinde whatsapp üzerinden mesaj atmak istediğiniz kişinin numarasını yazmanız yeterli.
Sonra direk whatsapp üzerinden kişiyi eklemeden sohbet edebiliyorsunuz.
Kullanım alanlarına örnek olarak: Örneğin bir e-Ticaret sitesinde bir ürün hakkında bilgi almak istiyorsunuz ve bunu whatsapp üzerinden yapmak istiyorsunuz. Ama basit bir mesaj için bu kişiyi rehberinize eklemek istemiyorsunuz. Bu gibi durumlarda size çözüm sağlayacak harika bir uygulama.

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
nasıl çalışır ?
1. Mesaj atmak istediğiniz numarayı yazın.
2. WhatsApp butonuna basın


WhatsApp’ta böylelikle rehberinizde olmayan numaralara, rehbere kaydetme ve silme derdi olmadan mesaj gönderebilirsiniz. Uygulama tamamen kişisel tercihinize kaldığı için rehbere kaydedip mesaj atmak mı yoksa uygulamadan numara kaydetmeden mesaj atmak mı daha iyi ona siz karar vereceksiniz.
 


Katılım
8 Eki 2017
Mesajlar
130
Beğeniler
10
Yer
Ankara
Cihaz
Samsung Galaxy A7 2017
#3
Bu site üzerinden Whatsapp hesabımızı bağladığımızda elbette farklı bir servis aracılığı ile bu işlemleri yapıyoruz, Whatsapp Inc.'nin hesabımıza ban atma ihtimali var mı? bu tarz konuları biraz daha açarsanız konuya bakan okurlar daha iyi anlayabilir.
 
Katılım
14 Ocak 2018
Mesajlar
3
Beğeniler
1
Cihaz
xiaomi redmi 4a
#5
Elbettte derken? Bu sitenin benzeri dünyada yok boş yorum atmayalım lütfen. Sen ne sandın oturum atmadan mesaj atabileceğini mi sandın?
Not: sorgulama yazdıktan sonra da oturum açabilirsiniz. Redirect oluyor sayfa
 Aile Bilimi

  • Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...
  • Güneş gözlüğü seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
    Günümüzde pek çok insan, güneş gözlüklerini daha çok şık görünebilmek ve günlük kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi h ...