WhatsApp'ta konuşma gizleme

REKLAMLAR

Merhaba, WhatsApp'dan herhangi bir sohbet nasıl gizlenir, silinmeden. Sadece kalmasını istiyorum fakat, başkalarının görmesini istemiyorum. Teşekkür ederim. :)

REKLAMLAR

Yer
İzmir
Cihaz
Reeder P10S
Yıldızlayın :) yani mesajı anı olarak saklamak için fakat sohbeti gizlemeyi araştıracağım.

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
WhatsApp'ta o şekilde bir mesaj gizleme seçeneği yok maalesef, tek yapabileceğiniz üçüncü parti bir uygulama ile WhatsApp'a şifre ayarlamak ya da uygulamayı gizlemek olur.

Cihaz
casper via m1
bunun artık bi çözümü var whatsapp plus olarak whatsapp geliştirildi artık uygulamayı apk olarak indiriyorsun son görülmeyi kapatma durumları gördüğünü gizlemek ya da sana atılan mesajları sen gördüğün halde karşı tarafta tek tik kalması ve mesaj gizleme gibi özellikler eklendi istersen sana link atabilirim

Cihaz
Parola123
bunun artık bi çözümü var whatsapp plus olarak whatsapp geliştirildi artık uygulamayı apk olarak indiriyorsun son görülmeyi kapatma durumları gördüğünü gizlemek ya da sana atılan mesajları sen gördüğün halde karşı tarafta tek tik kalması ve mesaj gizleme gibi özellikler eklendi istersen sana link atabilirim
Bana limk atabilir misin lütfen

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...