REKLAMLAR

REKLAMLAR

WhatsApp'ta konuşma gizleme

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Merhaba, WhatsApp'dan herhangi bir sohbet nasıl gizlenir, silinmeden. Sadece kalmasını istiyorum fakat, başkalarının görmesini istemiyorum. Teşekkür ederim. :)

REKLAMLAR

Yer
İzmir
Cihaz
General Mobile GM 8
Yıldızlayın :) yani mesajı anı olarak saklamak için fakat sohbeti gizlemeyi araştıracağım.

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
WhatsApp'ta o şekilde bir mesaj gizleme seçeneği yok maalesef, tek yapabileceğiniz üçüncü parti bir uygulama ile WhatsApp'a şifre ayarlamak ya da uygulamayı gizlemek olur.

Cihaz
casper via m1
bunun artık bi çözümü var whatsapp plus olarak whatsapp geliştirildi artık uygulamayı apk olarak indiriyorsun son görülmeyi kapatma durumları gördüğünü gizlemek ya da sana atılan mesajları sen gördüğün halde karşı tarafta tek tik kalması ve mesaj gizleme gibi özellikler eklendi istersen sana link atabilirim

REKLAMLAR

Cihaz
Parola123
bunun artık bi çözümü var whatsapp plus olarak whatsapp geliştirildi artık uygulamayı apk olarak indiriyorsun son görülmeyi kapatma durumları gördüğünü gizlemek ya da sana atılan mesajları sen gördüğün halde karşı tarafta tek tik kalması ve mesaj gizleme gibi özellikler eklendi istersen sana link atabilirim
Bana limk atabilir misin lütfen

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Loading...

Aile Bilimi

• Düz bir karın için nasıl beslenmeli?
    Düz bir karına sahip olmak genetik faktörler veya ilerleyen yaş sebebiyle hem erkek hem de kadınlar için hiç de kolay değildir. Özellikle yoğun iş ha ...
  • Sevgililer Günü’nde ne giymeli?
    Sevgililer Günü’nün gelmesiyle birlikte birçok kadını bu romantik günde ne giymeleri gerektiğiyle ilgili bir telaş sarar. Sürprizlerle karşılaşma iht ...
  • Toz temizleyici sprey yapımı
    Toz almak en nankör temizlik işlerden biridir, çünkü tozunu aldığınız bir yerin ertesi gün bile yine tozlandığını görürsünüz. Dolayısıyla neredeyse ...
REKLAMLAR