WhatsApp'tan fotoğraf ve video gönderememe sorunu

Cihaz
Samsung Galaxy Note 4
Samsung galaxy note 4 kullanıcısıyım yaklaşık 1 haftadır mobil bağlantıda resim ve video gönderemiyorum.Fakat wifi bağlantısında hiçbir sorun yok gayet güzel çalışıyor.Uygulamayı güncelledim yeniden kurdum düzelmedi.Yeterli depolama alanım var.Operatörden yeni ağ bağlatısı istedim kurdum düzelmedi.Ayarlardan bütün verileri etkinleştirdim yine olmadı.Ne yapmalıyım format zamanı mı geldi acaba ? Teşekkürler

Yer
samsun
Cihaz
t60
Samsung galaxy note 4 kullanıcısıyım yaklaşık 1 haftadır mobil bağlantıda resim ve video gönderemiyorum.Fakat wifi bağlantısında hiçbir sorun yok gayet güzel çalışıyor.Uygulamayı güncelledim yeniden kurdum düzelmedi.Yeterli depolama alanım var.Operatörden yeni ağ bağlatısı istedim kurdum düzelmedi.Ayarlardan bütün verileri etkinleştirdim yine olmadı.Ne yapmalıyım format zamanı mı geldi acaba ? Teşekkürler
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

bu linke bir bakın

Cihaz
Samsung Galaxy Note 4
Sorunu bugün çözdüm operatör güvenli internet adı altında çocuk güvenliğine geçmiş nasıl oldu bilmiyorum fakat operatörü arayarak düzelttirdim.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Yatak nasıl temizlenir?
    Hayatımızın yaklaşık üçte birini yatağımızda geçiriyoruz, bu yüzden yatağımızı temiz tutmak önemlidir. Düzenli yapılan yatak temizliği, yatak odasında ...
  • Göz kanseri nedir?
    Kanser vücuttaki hücrelerin kontrolden çıkmaya başladığı zaman başlar. Vücudun hemen her yerinde bulunan hücreler kansere dönüşebilir ve vücudun diğer ...
  • Makyaj nasıl temizlenir?
    Makyaj pek çok kadın için vazgeçilmezdir. Bazen kadınlar makyajlarını temizlemeye üşenir ve bunun bir problem olmayacağını düşünürler. Oysa ki bu büyü ...