REKLAMLAR

Xiaomi Max 3'e root atarken hata

3.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
REKLAMLAR

Cihaz
mi max 3
mrb arkadaşlar.forumda açılmış konuda mi max 3 root atmak için anlatılanları uyguladım.telefon fastfood geçtikten sonra recover.img yüklenmiyor hata veriyor.bootloader açık,usb hata ayıklama açık oem kiliti zaten açıkmış işlem yapılamıyor.yardımlarınızı bekliyorum.saygılar

REKLAMLAR

Cihaz
mi max 3
Mrb.root atmayı bir şekilde çözdüm.siteye yeni üye olduğum için gerekli dosyaları bu siteden indiremedim. başka sitelerden indirdim.ilk etapta muhtemel yanlış dosyaları tahminen ABD minimal programı yanlış indirdim..daha sonradan deneme yanılma yöntemiyle bir şekilde robot atabildim.
Eğer bilginiz varsa ben bu telefonda diag modunu açamadım.şu an itibariyle mi max 3 te diag modu açılabilir mu?eğer açılabiliyorsa nasıl açıcam?yardımlarınızı bekliyorum.saygılar

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 3)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Etiket artığı ve koli bandı izi nasıl temizlenir?
    Giysilerde çözümü basit; elinize makası alıp etiketi yerinden çıkartabiliyorsunuz ancak kimi eşyalarda kullanılan aşırı kalitesiz etiketler resmen key ...
  • Siyah zeytin yapımı
    Mevsim itibariyle artık çarşıda ve pazarda ham zeytinleri görmeye başlayabilirsiniz. Üreticilerin bir kısmı ürünlerini doğrudan yağ yaptırmayı tercih ...
  • Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...