Advertisement

Xiaomi Mi 5 Nasıl bir akıllı telefon?

mustafa57

Üye
Alış veriş sitelerinde sıkça Xiaomi markasını görür oldum. bu markanın Mi5 modeli satılıyor ve telefonun fiyatı da oldukça uygun. Bunu daha önce kullanan var mı? Nasıl bir akıllı telefon. Yardımcı olabililir misiniz?_

Huseyin

Yönetici
Yer
Ankara
Cihaz
LG G3
Xiaomi Mi 5 güçlü bir akıllı telefon ama ülkemizde satılan modellerde garanti durumu bir soru işareti yaratıyor.

mtonan

Üye
HTC 10 fiyatı düşmüyor, o yüzden ben de buna yöneldim.Fiyatına göre kağıt üzerindeki özellikleri baya baya iyi ama bi ele almak lazım tam ne olduğunu anlamak için.

mtonan

Üye
Hala ilgilenen varsa telefonu aldım 6 aydır filan kullanıyorum ve muazzam bi cihaz, bu fiyata böyle özellikleri olan başka bi telefon yok. Alabiliyorsanız mi5s alın ama bu da çok çok iyi sadece telefon çok kayıyor bir de her tarafı cam olduğu için güven vermiyor ama elde çok rahat.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Aslında üyelerimiz için bilgilendirici olması amacı ile fotoğraf kalitesini vb içeren bir konu açabilirsiniz. Kullanıcı deneyimleri son derece önemli. Paylaşımınız için teşekkürler.

mtonan

Üye
olabilir, uygun olduğum bi zamanda detaylı bi yazı hazırlarım. fotoğraf da ekleyebilirim aslında örnek olması için. kamerası da baya başarılı.

Şu anda çevrimiçi