Xiaomi Mi 5X'de şarj sorunu

Cihaz
Xiaomi Mi 5X
Merhaba arkadaşlar;

Xiaomi Mi 5X kullanıcısıyım, telefonda suanda bir sarj sorunum var ve bu sorun telefonu aldıktan 3 ay sonra başladı.
Sorun : Telefonu sarja taktıgımda bana tam dolum süresi 5 saat diyor ve cok yavas sarj ediyor fakat telefonu yeniden baslattıgımda stabil bir şekilde sarj etmeye başlıyor 1-2 saatte sarj ediyor. Stabil sekilde sarj edebilmek için her gün telefonu yeniden başlatmak zorunda kalıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim. Teşekkürler.

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Baska adaptör ve kablo ile denediniz mi? Adaptörünuzun amper degeri kac?

Cihaz
Xiaomi Mi 5X
Adaptorle ya da kabloyla alakalı bir sorun olacagını sanmıyorum çünkü cihazı yeniden başlattıktan sonra cihaz normal bir şekilde sarj etmeye başlıyor.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Kilo vermeyi engelleyen hatalar
    Birçok kişi için yaz mevsimin yaklaştığı bahar ayları, kışın alınan kiloları vermek için diyet yapma ve egzersize başlama dönemidir. Fakat bazen fazl ...
  • Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...