Xiaomi Mi 5X'de şarj sorunu

REKLAMLAR

Cihaz
Xiaomi Mi 5X
Merhaba arkadaşlar;

Xiaomi Mi 5X kullanıcısıyım, telefonda suanda bir sarj sorunum var ve bu sorun telefonu aldıktan 3 ay sonra başladı.
Sorun : Telefonu sarja taktıgımda bana tam dolum süresi 5 saat diyor ve cok yavas sarj ediyor fakat telefonu yeniden baslattıgımda stabil bir şekilde sarj etmeye başlıyor 1-2 saatte sarj ediyor. Stabil sekilde sarj edebilmek için her gün telefonu yeniden başlatmak zorunda kalıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim. Teşekkürler.

REKLAMLAR

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Baska adaptör ve kablo ile denediniz mi? Adaptörünuzun amper degeri kac?

Cihaz
Xiaomi Mi 5X
Adaptorle ya da kabloyla alakalı bir sorun olacagını sanmıyorum çünkü cihazı yeniden başlattıktan sonra cihaz normal bir şekilde sarj etmeye başlıyor.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evdeki balık kokusu nasıl geçer?
    Balık, zengin vitamin içeriği ve güçlü besin değeri bakımından hem çocukların hem de yetişkinlerin düzenli olarak tüketmesi gereken bir gıdadır.  Haf ...
  • Karnabahar pizza tarifi
    Büyük küçük herkesin sevdiği ve tok insanının bile iştahını kabartacak niteliktedir pizza. Aşağıda tarifini paylaştığımız pizza ise tarifi bildiğiniz ...
  • Cilt kuruluğuna karşı alınabilecek önlemler
    Kış aylarında soğuk havanın cildin nemini azaltmasıyla en sık karşılaşılan problemlerden biri cilt kuruluğudur. Kızarıklık ve pullanma da cilt kurulu ...