REKLAMLAR

Xiaomi Mi 8 hakkında sorular

Cihaz
samsung galaxy j5
xiaomi mi 8 ile alakalı sorularınız varsa bana sorabilirsiniz yaklaşık 3 haftalık kullanıcısıyım bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım :)

REKLAMLAR

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Deneyimlerini aktarmaya calis. Ne kadara aldin cihazi? Kamerasi, batarya, ekran, performans nasil?

Cihaz
samsung galaxy j5
Cihazı 3400 TL ye Migrostan aldım Ritzy 2 yıl garantili gerçekten fiyatını fazlasıyla hak eden bir telefon kamera konusu akşamları sıkıntı kumlama yapıyor oto modda ama manuel moda geçip ayar yapmasak bile kumlama gidiyor anlamış değilim pil konusunda sürekli pubg ve sosyal medya kullanıyorum sabah 7 den akşam 22:00 23:00 e kadar kalan sarj %23 felan ekran parlaklığı hep yarıda kullanıyorum bazen çok parlak bile geliyor düşürüyorum yani değil 3400 4000 TL olsa bile verilecek telefon kamera kumlama dersen gcam yükleyip bu sorunu ortadan kaldırsınız çünkü kamera güzel

Cihaz
mi8
çentikten dolayı oluşan bildirim çubugu sorununa çözüm var mı . bildirimler bi kaç saniye görünmüp gidiyor

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...