REKLAMLAR

REKLAMLAR

Xiaomi Mi 8 hakkında sorular

Cihaz
samsung galaxy j5
xiaomi mi 8 ile alakalı sorularınız varsa bana sorabilirsiniz yaklaşık 3 haftalık kullanıcısıyım bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım :)

REKLAMLAR

Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Deneyimlerini aktarmaya calis. Ne kadara aldin cihazi? Kamerasi, batarya, ekran, performans nasil?

Cihaz
samsung galaxy j5
Cihazı 3400 TL ye Migrostan aldım Ritzy 2 yıl garantili gerçekten fiyatını fazlasıyla hak eden bir telefon kamera konusu akşamları sıkıntı kumlama yapıyor oto modda ama manuel moda geçip ayar yapmasak bile kumlama gidiyor anlamış değilim pil konusunda sürekli pubg ve sosyal medya kullanıyorum sabah 7 den akşam 22:00 23:00 e kadar kalan sarj %23 felan ekran parlaklığı hep yarıda kullanıyorum bazen çok parlak bile geliyor düşürüyorum yani değil 3400 4000 TL olsa bile verilecek telefon kamera kumlama dersen gcam yükleyip bu sorunu ortadan kaldırsınız çünkü kamera güzel

Cihaz
mi8
çentikten dolayı oluşan bildirim çubugu sorununa çözüm var mı . bildirimler bi kaç saniye görünmüp gidiyor

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Evde zeytin ağacı nasıl yetiştirilir?
    Sağlıklı beslenmeye verilen önemin gitgide artmasıyla tükettiğimiz gıdaların organik olmasına daha da özen gösteriyoruz. Organik beslenmenin bir yolu ...
  • Pronovias 2019 koleksiyonunu sunuyor
    Pronovias tasarım direktörü Hervé Moreau, 2019 için vücudu saran modeller zarif kumaşlar, nazik ve göz alıcı çiçek desenlerini tercih ediyor Geli ...
  • Embriyo transferi sonrasında ne yapmalıyım?
    Tüp bebek tedavisi gören her hasta için, embriyo transfer işlemi, tedavinin en stresli ve heyecanlı işlemidir. Haftalar süren ilaç kullanımı ve takip ...