REKLAMLAR

Xiaomi Mi 8 tavsiye eder misiniz?

Cihaz
asus
Telefonum bir kaç gündür bozuk ve yeni alacağım 3500 tl gibi bütçem var kredi kartı ile vade yapınca 4000tlye çıkıyor ve xiaomi mi8 128 gb düşünüyorum ve bu telefonun en az 3-4 yıl gitmesi gerekiyor yeni almam zor olur bu kadar zamandan önce bu fiyat bandında mi8 gibi oyun kamera kısaca amiral tarzında telefon var mı internetten baktım mi8
Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.
çok iyi ve çok kötü yorumlar var ondan karar veremedim yardımcı olursanız çok sevinirim paramı boşa harcamak sıkıntı olur çünkü uzun süre telefon alamam tekrardan teşekkür ederim

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Cihaz
xperia xz
Xiaomi öneririm fiyatı ucuz olduğu için çöptür diye sanma adamlar bütün ürünlerinden yalnızca %5 kar elde etme sözü var eğer bundan fazla kar elde ederlerse inovasyona yatırım yapıyorlar. Telefonları performans açısından gayet iyi mi8 kullanan 3 arkadaşım vardı hiçbiri sorun yaşamadı bende almayı düşünüyorum

Cihaz
Xiaomi mi 6
çin telefon pazarı diye bir facebook sayfası var. garantisiz ama sağlam mi 9 alabilirsin. tabi garanti sıkıntın yoksa. mi 8 de öneririm

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 8)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...