REKLAMLAR
REKLAMLAR

Xiaomi Mi Note 3'de güncelleme sonrası Magisk modülleri

Cihaz
Xiaomi Mi Note 3
Twrp üzerinden güncelleme yaptım. Magisk uygulaması kalkmıştı. Yeniden yükledim. Modüller gözüküyor ancak çalışmıyor. Modülleri tek tek kaldırıp tekrardan yüklemekten başka bir çözüm var mı?
Bir de build prop dan işlem yapmam gerek fakat magisk root izni penceresi çıkmadığı için büyük ihtimalle imleç dönüp duruyor açılmıyor program.

REKLAMLAR

Cihaz
Xiaomi Mi Note 3
Twrp üzerinden güncelleme yaptım. Magisk uygulaması kalkmıştı. Yeniden yükledim. Modüller gözüküyor ancak çalışmıyor. Modülleri tek tek kaldırıp tekrardan yüklemekten başka bir çözüm var mı?
Bir de build prop dan işlem yapmam gerek fakat magisk root izni penceresi çıkmadığı için büyük ihtimalle imleç dönüp duruyor açılmıyor program.
Mi eu 10
Mi note 3

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 1)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Ev yapımı öksürük şurubu tarifi
    Kışın kendini iyice hissettirdiği bugünlerde hastalıklardan muzdarip insan sayısı da artmaya başladı. İşte bu hastalıklardan en fazla görülen grip ve ...
  • Kağıtta levrek tarifi
    Levrek ızgarası, buğulaması veya fırını yapılan, beyaz etli ve az yağlı bir balıktır. Sebze ve baharatlarla lezzetlendirilmiş hem sağlıklı hem de lez ...
  • Evlerde rutubet nasıl engellenir?
    Rutubet, birçok evin görüntüsünü ve estetiğini bozan önemli problemlerden biridir. Ayrıca kötü görüntüsünün yanı sıra ciğerlerinize zarar vererek sağ ...