Yurt dışı Samsung Galaxy J7 Prime Android 7.0 güncellemesi

sezgin

Üye
Cihaz
samsung j7 prime
tamamdır kardeşim yarında geri kalanını yaparız teşekkür ederim iyi geceler

merhabalar şimdi rardan çıkartıyorum dosyaları ne yapmam lazım sonrasında

agit

Üye
Yer
VAN
Cihaz
J7 PRO
Rardan çıkardın mı? 5 parça halinde çıktı mı?

Akşam saat 9-10 arası mesaj at bana güncellemeyi yapalım. Benim işim var çıkmak zorundayım.

Rardan çıkardıktan sonra odin programına gir ve telefonu download moduna al. Ses artırma, home tuşu ve güç tuşuna basarak download moduna alabilirsin. Daha sonra karşına download ekranı gelecek contine de devam et, ses artırma tuşuyla devam et diyeceksin. Daha sonra Odin programına gir, en güncel sürümünü kullan, sammobile sitesinde en güncel sürümü var. Rardan çıkardığın parçaları home parçası hariç tek tek yükleyeceksin.

Bootloader=BL
CSC=CSC
PHONE=CP
PDA=AP

Bu şekilde yüklemeyi yapacaksın. Odin ekranındaki kutucuklardan da Auto reboot ve F.reset time kutucuğu işaretli olsun diğer kutucuklara karışma. Bu işlemleri yaptıktan sonra start tuşuna bas. sol üst kısımda yükleme ekranında durum gözükecek pass yazısı gelirse güncelleme tamamlanmış olur. Odin eğer telefonu görürse sol üst köşenin altında mavi bir şerit olacak. Tüm sorumluluk sana ait bunu unutma.

Cihaz
j7 prıme
Merhaba ben android 7yi dediginiz şekilde yükledim bu seferde şebeke çekmiyor yardımcı olurmusunuz

muse3434

Üye
Cihaz
a7 2017
kendın yuklıye bılırsın yurt dışı cıhazlar resmi olmadıgı ıcın güncel güncellemeyi almaz

Şu anda çevrimiçi