REKLAMLAR

ZTE Axon 7 kapandı ve açılmıyor

REKLAMLAR

Cihaz
LG G4
Herkese merhaba,

ZTE Axon 7 marka telefonum durduk yere kapandı ve daha da açılmadı. Bilgisayara bağladığım zaman üstteki bildirim ışığı kırmızı renkte yanıyor ve ara ara cihaz yeniden başlıyor sanırım telefon titriyor ama ekrana görüntü gelmediği için ekran durumu nedir göremiyorum. Aklımda birçok farklı şey var. Yazılım göçmüş ekrana görüntü gelmiyor olabilir, anakart gitmiş olabilir, ekranla ilgili bir sıkıntı olabilir. Cihazın garantisi var lakin içerisinde hiçbir yerde yedeği olmayan çok da önemli fotoğraflarım var. Aklıma şöyle bir yol geldi. Cihaza recovery yükleyebilirsem oradan cihazın diskini bağlayıp yedekleri alabilirim ama o da sadece ekran veya yazılımsal bir sıkıntı var ise işe yarayacaktır. Ben bu cihaza ekranı göremeden nasıl recovery yükleyebilirim

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Ekranı görmeden recovery yapabilme şansı yok ama bana kalırsa pille ilgili bir sorun da olabilir. Ne kadar süredir kullanıyorsun?

Cihaz
LG G4
Yanılmıyorsam 1 seneyi az bir süre geçti geçen sene yaz başı gibi alınmıştı.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 3)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Doğada uyumanın sağlığa faydaları
    Kamp fikri bizim insanlarımıza genellikle garip geliyor. Çok fazla kamp fotoğrafı gördüğünüz için merak ediyor olabilirsiniz. Bu yüzden ön yargılarını ...
  • Domates suyunun faydaları
    Vitamin ve mineral deposu olan domates suyu hem güzelliğe, hem de sağlığa çok faydalıdır. Domates suyunun içeriğinde A, B1, B2, B3, B5, B6 ve K vitami ...
  • Koşu bandı neden ağrı yapar?
    Koşu yapmak ve kasın aşırı kullanılması durumunda baldırlarınıza ağrı girebilir. Koşucularda baldır yani kalf kasının ağrısı çoğunlukla kas liflerinin ...