REKLAMLAR
REKLAMLAR

ZTE Axon 7 kapandı ve açılmıyor

Cihaz
LG G4
Herkese merhaba,

ZTE Axon 7 marka telefonum durduk yere kapandı ve daha da açılmadı. Bilgisayara bağladığım zaman üstteki bildirim ışığı kırmızı renkte yanıyor ve ara ara cihaz yeniden başlıyor sanırım telefon titriyor ama ekrana görüntü gelmediği için ekran durumu nedir göremiyorum. Aklımda birçok farklı şey var. Yazılım göçmüş ekrana görüntü gelmiyor olabilir, anakart gitmiş olabilir, ekranla ilgili bir sıkıntı olabilir. Cihazın garantisi var lakin içerisinde hiçbir yerde yedeği olmayan çok da önemli fotoğraflarım var. Aklıma şöyle bir yol geldi. Cihaza recovery yükleyebilirsem oradan cihazın diskini bağlayıp yedekleri alabilirim ama o da sadece ekran veya yazılımsal bir sıkıntı var ise işe yarayacaktır. Ben bu cihaza ekranı göremeden nasıl recovery yükleyebilirim

REKLAMLAR

Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Ekranı görmeden recovery yapabilme şansı yok ama bana kalırsa pille ilgili bir sorun da olabilir. Ne kadar süredir kullanıyorsun?

REKLAMLAR

Cihaz
LG G4
Yanılmıyorsam 1 seneyi az bir süre geçti geçen sene yaz başı gibi alınmıştı.

Cihaz
Zte Axon 7
Merhaba Aynı sorun benimde başıma geldi. 0505 029 68 48 ile görüşün tamirini yapıyorlar. Şimdilik iyi telefon.

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 1)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Muzlu magnolia tarifi
    Son dönemlerin en çok aranan tariflerinden biri olan magnolia tatlısı ile karşınızdayız. Muzlu magnolia ise muzun bol olduğu bu mevsimde yapılabilece ...
  • Sağlığa zararsız oyun hamuru yapımı
    Çocukların el becerilerinin ve zekalarının gelişmesinde en etkili oyuncaklardan biri oyun hamurudur. Üstelik çocuklar oyun hamuruyla oynarken hayal g ...
  • Ev yapımı öksürük şurubu tarifi
    Kışın kendini iyice hissettirdiği bugünlerde hastalıklardan muzdarip insan sayısı da artmaya başladı. İşte bu hastalıklardan en fazla görülen grip ve ...