ZTE Blade X8 sıfırlama sonrası Google hesabı sorunu

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
REKLAMLAR

Cihaz
lefe blade x8
lefe blade x8b telefonunun g mail oturumunu unuttum ve üzerine yetmiyomus gibi sıfırladim yibe eposta istiyor

REKLAMLAR

Yer
ORDU
Cihaz
Samsung Galaxy A3 2017
lefe blade x8b telefonunun g mail oturumunu unuttum ve üzerine yetmiyomus gibi sıfırladim yibe eposta istiyor
Telefonda gmail hesabını kaldırmadan format attığınız için Google 'ın güvenlik amacıyla yaptığı birşey
Aynı İphone 'da olduğu gibi icloud hesabını kaldırmadan sıfırlarsınız telefonda kullanılan en son icloud hesabını istiyor . Yani cihazda en son kullanılan gmail ile giriş yapmanız gerekecek. Şifreyi hatırlamıyorsanız
şifremi unuttum bölümünden ilerleyerek devam edebilirsiniz .Şifreyi değiştirdikten sonra tam hatırlamıyorum 48 saat bekleme süresi olucaktır. Yeni belirlediğiniz şifre ile 48 saat sonra giriş yapabilceğiniz anlamına gelir. Buda gmail hesabında 72 saat içinde hareketlik var mı anlamında güvenlik amaçlı yapılan bir sistemdir.Yani yapıcağınız şifremi unuttum bölümünden ilerlemek ,şifreyi değiştirmek , verilen süre zarfı bittikten sonra yeni oluşturduğunuz şifre ile giriş yapmak bu kadar .

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Tuzlama sardalya tarifi
    Gümüş renginde, pullu ve küçük kemikli bir balık olan sardalya hamsigiller familyasının bir üyesidir. Sardalya kiremit üzerinde, mangalda, tavada, fı ...
  • D vitamini eksikliği nasıl giderilir?
    En önemli kaynağı güneş olan D vitamini insan vücudu için son derece önemlidir. Bir Akdeniz ülkesi olmamıza rağmen halkımızda D vitamini eksikliği ol ...
  • Mobil sağlık uygulamaları
    Akıllı telefonlar farklı uygulamalarıyla hayatlarımızda geniş bir yer kaplıyor. Bunların içinde en önemli olanlarından biri de “Mobil Sağlık Uygulama ...