ZTE Blade X9'da sıfırlama sonrası Google hesabı sorunu

cevat

Üye
Cihaz
blande x9
ekran kilidini kırmak için format attım yanlız telefonun yeni kurumlum için girdigim hesap kabul etmediler

kologlu99

Üye
Yer
ORDU
Cihaz
iPhone 7+
ekran kilidini kırmak için format attım yanlız telefonun yeni kurumlum için girdigim hesap kabul etmediler
Telefonda gmail hesabını kaldırmadan format attığınız için Google 'ın güvenlik amacıyla yaptığı birşey
Aynı İphone 'da olduğu gibi icloud hesabını kaldırmadan sıfırlarsınız telefonda kullanılan en son icloud hesabını istiyor . Yani cihazda en son kullanılan gmail ile giriş yapmanız gerekecek. Şifreyi hatırlamıyorsanız
şifremi unuttum bölümünden ilerleyerek devam edebilirsiniz .Şifreyi değiştirdikten sonra tam hatırlamıyorum 48 saat bekleme süresi olucaktır. Yeni belirlediğiniz şifre ile 48 saat sonra giriş yapabilceğiniz anlamına gelir. Buda gmail hesabında 72 saat içinde hareketlik var mı anlamında güvenlik amaçlı yapılan bir sistemdir.Yani yapıcağınız şifremi unuttum bölümünden ilerlemek ,şifreyi değiştirmek , verilen süre zarfı bittikten sonra yeni oluşturduğunuz şifre ile giriş yapmak bu kadar .

Burak

Uzman
Cihaz
Samsung Galaxy A6+
Bu videoya bir bakın isterseniz.

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.