ZTE Kis 3 LineageOS 13 sonrası yavaşlama sorunu

Cihaz
ZTE Kis 3
ZTE marka Kis 3 model cihazıma Lineage OS 13.0 custom rom kurulumu gerçekleştirdim cihazda herhangi bir problem yokken gapps (Google Apps) kurulumu gerçekleştirdikten sonra cihaz zorlanmaya başladı ve yavaşladı araştırmalarım sonucunda cihazın kurmuş olduğum rom'a uygun olduğunu ve bir problem yaratmadığını öğrendim ama neden böyle bir problem yaşadığımı anlamadım yardımlarınızı bekliyorum.

Cihaz
ZTE Kis 3
Konuda belirttiğim gibi araştırdım gapps kurulumu sonrası sıkıntı yaşayan olmamış

Cihaz
iPhone 6s
gapps farklı sürümleri var. openapps sitesinden uygun sürümü indirin dicem ama twrp ile sıfırlayıp tekrar rom atmadan kurmak olmaz. illa temiz sisteme kurmalı. yoksa hızlanmaz

Bu bağlantı adresini görmek için yetkiniz yok. Giriş yapın veya üye olun.

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 0)

Aile Bilimi

• Ratatouille tarifi
    Ratatoille her ne kadar severek izlediğimiz bir çizgi filmin adı da olsa aslında Fransız mutfağının en  sevilen ve afiyetle tüketilen yemeklerinden bi ...
  • Yeni başlayanlar için kardiyo egzersizleri
    Kardiyo egzersizlerine yeni başladıysanız bu yazımız oldukça işinize yarayabilir. Anlattığımız iki farklı egzersizi uygulayarak dayanıklılığınızı artı ...
  • Seyahat edenler için güvenlik ipuçları
    Seyahatler ne kadar heyecan verici olurlarsa olsunlar, tedbir alınması gereken bazı konular vardır. Seyahatiniz sırasında hem kendinizi koruyabilmek h ...