ZTE Kis 3 LineageOS 13 sonrası yavaşlama sorunu

denizcahit

Üye
Cihaz
ZTE Kis 3
ZTE marka Kis 3 model cihazıma Lineage OS 13.0 custom rom kurulumu gerçekleştirdim cihazda herhangi bir problem yokken gapps (Google Apps) kurulumu gerçekleştirdikten sonra cihaz zorlanmaya başladı ve yavaşladı araştırmalarım sonucunda cihazın kurmuş olduğum rom'a uygun olduğunu ve bir problem yaratmadığını öğrendim ama neden böyle bir problem yaşadığımı anlamadım yardımlarınızı bekliyorum.

pamirkiziltug

Yönetici
Yer
Ayvalık
Cihaz
Lenovo P2
Sizden başka bu sorunu yaşayan var mı acaba? Yurt dışı sitelere bakmakta fayda var.

denizcahit

Üye
Cihaz
ZTE Kis 3
Konuda belirttiğim gibi araştırdım gapps kurulumu sonrası sıkıntı yaşayan olmamış

onurduran

Üye
Cihaz
iPhone 6s
gapps farklı sürümleri var. openapps sitesinden uygun sürümü indirin dicem ama twrp ile sıfırlayıp tekrar rom atmadan kurmak olmaz. illa temiz sisteme kurmalı. yoksa hızlanmaz

Şu anda çevrimiçi

Aile Bilimi

• Fit In Shine ‘Hayatı güzel yaşamak lazım!’ dedi
    ‘Hayatı Güzel Yaşamak Lazım’ mottosuyla, resmi açılışını 26 Haziran’da yapan Fit In Shine, özel sunumlar eşliğinde davetlilerini ağırladı. Son teknolo ...
  • Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dahi ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevke ...