REKLAMLAR

ZTE Nubia Z17'ye TWRP ile ROM yükleme sorunu

5.00 yıldız(lar) 1 değerlendirme
Cihaz
Nubia Z17 mini S
Arkadaşlar Nubia Z17 Mini S telefonumun, şarjının hızlı bitmesi ve ısınma problemini çözmek için TWRP 3.2.2.1 yükledim. Ama 3 değişik TWRP ve 4 değişik stock ROM yüklemeye uğraştım, hepsinde de hata verdi ve yüklenmedi. Bu arada yanlışlıkla "sistem wipe" yi tıkladiğimdan işletim sistemi silindi. TWRP hatası: ise "updater process ended with error 7" şeklinde. Bunu düzeltmek için Rom dosyasını unzip yapıp "updater.script" dosyasının ilk satırını silip tekrar "zip" yapıyorum. Bu defa da "geçersiz zip dosyası biçimi" hatası veriyor. Bu arada bilgisayar telefonu görüyor. Yani PC den Rom dosyalarını telefon dahili belleğine atabiliyorum, adb komutuyla oem kilidini açabiliyorum.
Yardımlarınızı bekliyorum

REKLAMLAR

Cihaz
Nubia Z17 MiniS
Telefon güzel, bakalım benim başımada aynısı gelemez umarım.

Cihaz
Nubia Z17 MiniS
sevgili moderatör şahsımca bi ballık yapıp telefonu sıfırladım ve resimlerim silinmiş önereceğiniz bir recovery var mıdır?

REKLAMLAR

REKLAMLAR

Konuyu görüntüleyenler (Toplam: 1)

REKLAMLAR

Aile Bilimi

• Bebeklerde kitap seçimi
    Zamane ebeveynleri, bebeklerinin ileride daha zeki ve başarılı olması için birçok yola başvuruyor. Bunlara bebeklik döneminde seçilen kitaplar da dah ...
  • Makarna salatası tarifi
    Makara salatası lezzeti ve kolay yapımıyla ziyafet sofralarının vazgeçilmezlerindendir. Küçük büyük herkesin severek yediği, makarna salatasını, zevk ...
  • Kurumuş rimel nasıl düzeltilir?
    Makyajın vazgeçilmez parçası olan rimel, maalesef kullanmaya başladıktan bir süre sonra kurumaya başlar. Makyaj malzemelerinin zaten belli bir ömrü o ...