abayyni kullanıcısının son içeriği

1. iTunes'a ücretsiz alternatif: 3UTools

3UTools (Tamamen Ücretsiz İtunes Alternativi "Uzman Kullanıcı Yazılımı") Paranız yok ise ve telefonunuzda itunes alternativi programlar bkz. itools ifunbox drfone vb vs işlemler yapmak istiyorsanız size en işlevli seçenekleri sunan harika bir uygulama seçeneğidir 3utools ve hergün yeni...
  2. Sony Xperia Z3'de menü yavaşlığı sorunu

Uzman kullanıcıysan Loggingİncreptor ile dene kullanımını internetten araştır detaya inersem destan yazmam gerekiyor Rootluysa cihazın sd maid pro root modunda temizle rootlu değilse uzman kullanıcı değilsen direk pcye bağla telefonunu gerekli dosyalarını jpg mp3 klasör harici şekilde yedekle...
  3. iPhone 5s yere düştükten sonra açılmıyor

Tüm çözüm yöntemlerini sıraladım deneyin dfu ve itunes moda nasıl alıncağını googlede aratın ve itunes cihazı görünce geri yükle diyin anakartta veya pilde temassızlık veya bir sorun varsa ona uygun şekilde çözüme ulaştırın yazılım yönünden sorun olduğunu sanmıyorum temssızlık veya hasar varsa...
  4. Disa'da Unactivited number from registering with disa's whatsapp plugin hatası

Uygulama içinde uygulama çalıştıran uygulamalar telefonu kanser etmekden başka bir işe yaramıyor whatsapp++ yada duplicatorstore for android gibi kaynakları kullanmanız tavsiyemdir
  5. iPhone 5s yere düştükten sonra açılmıyor

İtunesi açın kabloyu pcye ve telefona takın Telefon açılınca apple logosu çıkınca güç tuşu ve orta tuşa bas telefon yeniden başlar yeniden başlayınca itunes logosu çıkması lazım bunu 5-6 kez dene itunes logosunu çıkarmaya çalış benim başıma aynı sorun gelmişti logo çıkmıyordu 5-6 kez denedim...
  6. iPhone 6s'ten LG G5'e veri aktarma

İtools 4 ile yapabiliyorsun diye biliyorum
  7. iPhone'larda OTG üzerinden USB bellek çalıştırma

Dediğim gibi jailbreak ile yöntemleri var ios 9 gibi bir sürüm kullanıyorsanız fakat yeni sürümlerde maalesef ixpand türevi birşey mecburi şu uygulama var fakat otgyi bazen tanıyor bazen tanımıyor ama idare eder appstorede aratabilirsin USB Disk SE
  8. iPhone'larda OTG üzerinden USB bellek çalıştırma

İphone yazılımında bu özellik çok kısıtlı çünkü usb disk se ile biraz mümkünatı oluyor normalde erişim okadar kısıtlıki fotoğraf bile aktarılmıyor fakat direk flash bellek lightningler tanıyor çünkü onlarda aracı uygulama var mesela sandisklerde filetrans gibi vs bunu otomatik kuruyor cihaza...
  9. iPhone 6s'ten LG G5'e veri aktarma

Ben şu yöntemle çözüme ulaşmıştım. https://support.apple.com/tr-tr/HT204055
  10. iPhone 8'de Verification required. Tap continue and sign in to view billing information hatası

Benimde başıma gelmişti fatura bilgilerini ilk hesap oluşturma kısmında doldurmayınca sorun olmuyor ücretsiz herşeyi kullanabiliyorum ben birşey satın almak istediğimde uygulama vb diğer hesabıma geçiyorum normalde faturasız hesabı kullanıyorum çünkü bazı uygulamalar pop up çıkarıp onaylıyor...
  11. Sony Xperia Z3'de menü yavaşlığı sorunu

SD Maid Pro Root Mod ile tarayın ve hata çıktısı görüntücüleriyle taratın çıktıda yavaşlamaya vs neden olan şeyleri söyler ona göre önleminizi alın
  12. Bilgisayarda Android uygulamaları çalıştırmak için tavsiye

Usbye yada windowsun yanına kurmanı tavsiye ederim virtual makine olduğu için bluestacks vb programlar windows içinde açıllınca hepsi yavaş çalışıyor remix os phoenix os blissos openthos androidx86 beğendiğini usbye kurman tavsiyem
  13. CEYD-A uygulamasını PC'ye yükleme

Windows uygulaması yok ise şunları yaparak; Android Sanal Makine kullanarak veya Androidi windowsun yanına kurarak yada usbye kurarak tavsiyem usbye kurun; PhoenixOs RemixOs Blissos OpenThos AndroidX86 evkinize uygun olanı seçin...
  14. iOS kullanan cihazlara video ve resim atma

İtools 4 ile yapabileceğiniz işlemdir ve bundan başka müzik atma zil sesi yapma vb vs çok işlemi yapabilirsiniz çok basit ve belli işlemden sonra premium isterse özelden ulaşın bu alanda en başarılı yazılımdır diğer programlar gibi cihazı bozmaz android ilede uyumludur https://www.thinkskysoft.com
  15. Tamamen yasaklı ağlarda sitelere giriş yapma

En yüksek güvenlikli hiçbiryere girmeyen ağlarda bile çalışıyor masaüstü uygulaması yönetici onayı istemez sunucu onaylı windowslarda bile çalışır bkz engelli kurum okul windows altyapısı. kurulumsuzdur Psiphon3.com