Abdülkadir07 kullanıcısının son içeriği

1. Abdülkadir07

Xiaomi Mi 8 hakkında sorular

Cihazı 3400 TL ye Migrostan aldım Ritzy 2 yıl garantili gerçekten fiyatını fazlasıyla hak eden bir telefon kamera konusu akşamları sıkıntı kumlama yapıyor oto modda ama manuel moda geçip ayar yapmasak bile kumlama gidiyor anlamış değilim pil konusunda sürekli pubg ve sosyal medya kullanıyorum...
  2. Abdülkadir07

Xiaomi Mi 8 hakkında sorular

xiaomi mi 8 ile alakalı sorularınız varsa bana sorabilirsiniz yaklaşık 3 haftalık kullanıcısıyım bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım :)
  3. Abdülkadir07

iPhone 5s yere düştü ve açılmıyor

bilemiyorum :)
  4. Abdülkadir07

En fazla 1000 TL değerinde bataryası değiştirilebilen telefon önerisi

https://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm8-go-dual-sim-general-mobile-garantili-p-HBV00000BQOXT?magaza=Cep%20Ekspress&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=CjwKCAjw9qfZBRA5EiwAiq0AbUdM98aNOaxU07YeRbteFEq7QEOATV-IWdIXwKuf3T52m9x5fD-07RoCEHQQAvD_BwE
  5. Abdülkadir07

Samsung Galaxy J5'de güncelleme sorunu

başka roomlar kullanmayı dene
  6. Abdülkadir07

iPhone 5s yere düştü ve açılmıyor

ekran iç kırık oluşmuş ola bilir ya da kablosu çıkmış olabilir teknik servise götürmekte fayda var
  7. Abdülkadir07

WhatsApp'dan ses kaydı gönderme

bilgisayardan whatsapp webe bağlanıp gönderebilrisin
  8. Abdülkadir07

Güç tuşu bozuk olan Samsung Galaxy J5'i açma

en yakın teknik servis aynısı bendede oldu 2 yıl önce felan 10tl ödemiştim
  9. Abdülkadir07

Müziklere resim ekleme programı

mobil için VivaVideo iyidir Bİlgisayar için camtasia studio 8
  10. Abdülkadir07

Müziklere resim ekleme programı

telefonmu yoksa bilgisiyarmı
  11. Abdülkadir07

Telefon almak için güvenli internet sitesi önerisi

Merhaba arkadaşlar yeni telefon alcağım bü yüzden internette biraz daha ucuz güvenli bildiğiniz sorun çıkmaz dediğiniz siteler varmı ?
  12. Abdülkadir07

Bilgisayar mühendisliği mi, bilgisayar öğretmenliği mi, yoksa yazılım mühendisliği mi?

eğer iyi bir yazılımcı olmak istiyorsan yazılım mühendisliği ama ben ilerde dükkan açarım kendi işimi yapmak isterim dersen B.mühendislği seç illa işyeri açıcan diye bir şey yok ileride önü açık meslek. Öğretmenlik en son tercihin olsun B.mühendisliği ve yazılım mühendisliği sayısal öğretmenlik...
  13. Abdülkadir07

2000 - 3000 TL fiyat aralığındaki en iyi akıllı telefon önerisi

xiaomi mi 6 alıp 200 TL ye birde kablosuz kulaklık alırsın bu sorun ortadan kaldırısın ve kablo ile uğraşmazsın
  14. Abdülkadir07

2000 - 2500 TL aralığında telefon önerisi

3 haftadır deli oldum nerdeyse para hazır ama telefon karar veremiyorum yok biri kamera o kadar iyi değil birisi çabuk ısınıyor birisi ithalatçı garantili bazıları kronik hata çok riskli ama bugün forumlarda göz gezdirirken htc u11 e rastladım kamera açısından şu ana eyisi o ve snapdragon 835 ve...