ademsahinnn kullanıcısının son içeriği

1. ZTE Axon 7 kapandı ve açılmıyor

Yanılmıyorsam 1 seneyi az bir süre geçti geçen sene yaz başı gibi alınmıştı.
  2. ZTE Axon 7 kapandı ve açılmıyor

Herkese merhaba, ZTE Axon 7 marka telefonum durduk yere kapandı ve daha da açılmadı. Bilgisayara bağladığım zaman üstteki bildirim ışığı kırmızı renkte yanıyor ve ara ara cihaz yeniden başlıyor sanırım telefon titriyor ama ekrana görüntü gelmediği için ekran durumu nedir göremiyorum. Aklımda...
  3. LG G4'de Android 7.0 deneyimim

Android 6 sürümüne geri dönüş yaptım ancak ne yaptıysam Android 7 ile sorunsuz kullandığım sim kartı görmedi.
  4. LG G4'de Android 7.0 deneyimim

Ben oyun oynamıyorum gündelik kullanım için H818P modelini yükseltmeyi tavsiye eder misiniz ????
  5. En son okuduğunuz ve önerebileceğiniz kitaplar

Şu an Fi - Çi - Pi serisinin ilk kitabı Fi'yi okuyorum. Şimdilik sardı bakalım devamı da böyle gelecek mi ???
  6. Akıllı telefonunuzdan kitap okuyor musunuz?

Ben de telefon ile e-kitap okuyamayanlardanım. Gerçi ben hevesle almış olduğum Kindle'da da okuyamıyorum. Ne bileyim kitap okurken o sayfaları çevirip kitabın kokusunu duymanın hazzını yaşamak istiyorum sanırım :)
  7. Kullandığınız araç nedir?

2014 Opel Astra J kasa 1.6 135 beygir manuel dizel ama kısmetse bundan sonraki arabam yeni kasa KIA Sportage olacak. Bu arada daha yeni uzun yol yaptım araba ile ortalama yakıt çoğu yerde sağlam basmama rağmen 26 kuruş civarı ki bence gayet iyi bir rakam.