ajan1111 kullanıcısının son içeriği

1. Samsung Galaxy S3 Mini'yi konuşturma

bu sadece aramalar için ve bunda herhangi durumda yani arama veya mesaj geldiğinde bişey yazacak yer yok herşeyde program ne yapacacaksa ona mecburuz.
  2. Samsung Galaxy S3 Mini'yi konuşturma

yoo mesajdada ben "yağız beeeeey mesajın var" yazdım bunu söylüyo ardından mesajı göndereni söylüyo ardından mesajda yazılanları söylüyor. bunu birkaç gün kulllandım ben.
  3. Samsung Galaxy S3 Mini'yi konuşturma

sa. arkadaşlar telefonu konuşturma peşindeyim. çok çeşitli programlar buldum yaptımda ama; biri aradığında yada mesaj geldiğinde sesli olarak haber vereceğini düşündüm, yaptımda. benzer şekilde ilk akıllı telefonlar zamanında "arayanı söyle" gibisinden bişeyler vardı. arandığında tamamen...
  4. Samsung Galaxy S3 Mini'de senkranizasyon sorunu

benim wifiyle sorunum yokki. ben telefona format attıktan sonra mail adresimle orantılı senkronizasyon yapıyor, ben bu senkronizasyonda kurulan programlaı değiştirmek istiyorum.
  5. Samsung Galaxy S3 Mini'de senkranizasyon sorunu

sa. arkadaşlar s3mini telefonum var. nerden nasıl oldu bilmiyorum ama telefona format attıktan sonra hep kullandığım mail adresimi girince wifiyi bağladıktan sonra senkronizasyon muhabbeti yüzünden mail adresime kayıtlı ne varsa hepsini otomatik kuruyor. tamam iyi oluyor kursunda bu...

Şu anda çevrimiçi

Şu anda çevrimiçi üye yok.