ali1453 kullanıcısının son içeriği

1. ali1453

Huawei'ye Google güncellemeleri gelecek mi?

-Telefonum Huawei P Smart 2018- Herkesin Bildiği Üzere Google Huawei İle Olan Bağını Kopardı Sorumda Şu : ¶ Şu An Kullandığım Cihaza Google Dan Güncelleme Gelirmi ¶ Eğer Gelmiycekse Ne Yapmam Lazım Telefonda AppGallery Adlı Huawei in Kendi Uygulaması Mevcut Ancak Açılmıyor (Bu Ülkede Bögede...
  2. ali1453

Kaliteli ve hızlı 32 GB Micro SD kart tavsiyesi

oyunları hafıza kartına taşıycam şu an taşıdığım zaman kasma oluyor umarım bunda olmaz
  3. ali1453

ben 70-80 düşünüyorum ama üstüne biraz daha koyup daha iyisi olcaksa onalarada bakabilirm
  4. ali1453

32GB kaliteli hızlı bir sd kart arıyorum internet de kafam karıştı yardımcı olurmusunuz 64 daha kaliteli olur derseniz onlarda olur? Telefon Huawei p smart
  5. ali1453

Huawei P Smart'ta Ağa erişim reddedildi hatası

Huawei p smart telefonumda wifi ağına bağlanamıyorum ağa erişim reddedildi hatası veriyor..
  6. ali1453

Casper VIA A1'de Download error: java.io.FileNotFoundException: hatası

Casper Via A1 Telefonda Güncelleme Yapamıyorum Fail diyor?
  7. ali1453

Huawei P Smart'ta kasada leke oluşuyor

telefonumun kasasının 1-2 Yerinde Beyaz Noktalar Oluşmaya Başladı sanki boyası siliniyo gibi? Slikon kılıf kullanıyorum HUAWEI P SMART
  8. ali1453

Huawei P Smart'ta Mono ses ayarı

Bende farkı anlayamadım sessiz bi ortamda değilm belki ondandır ama işe yararmı onu soruyorum
  9. ali1453

Huawei P Smart'ta Mono ses ayarı

Telefonda erişebilirlik bölümünde mono ses ayarı var ne işe yarıyor kullanmalımıyım? HUAWEI P SMART
  10. ali1453

Huawei P Smart'da kablosuz taraması uyarısı

Telefonum Huawei P Smart Wifi Ağını Ne Zaman Kapatsam Hep Aynı Uyarıyı Verip Duruyo " tamam" " iptal" seçeneklerine tıklıyorum genede devamlı gelmeye devam ediyor. Nasıl kapatıcam Bunu,???
  11. ali1453

Sony Xperia C4 çekmiyor ve aşırı ısınıyor

Telefonu Açarken Android Başlatılıyor 1of1 uygulama optimize Ediliyor diyo ve 10-15 dakika açılmasını bekliyorum bu neden oluyor
  12. ali1453

Sony Xperia C4 çekmiyor ve aşırı ısınıyor

Sony Xperia C4 Telefonumun Çekim Gücü Çok az Hep 2 Diş (Kapalı mekana Geçtiğim An Düşüyor Ama Diğer Başka Telefonlar Full Çekiyo) Bide Oyun Oynarken Aşırı Isınıyor Ekrana Elimi Dokunduramıyorum.
  13. ali1453

Sony Xperia C4 Android Başlatılıyor sorunu

Sony Xperia C4 Cihazımda Telefonu Açarken Android Başlatılıyor 1of1 uygulama optimize Ediliyor diyo ve 10-15 dakika açılmasını bekliyorum Yardımcı Olursanız Sevinirm Şimdiden Teşekkürler (Cihaz Güncel Ayarlardan Baktığımda Güncelleme Yok )
  14. ali1453

ASUS ZenFone 6'da Wi-Fi çalışmıyor ve güç tuşuna basınca yeniden başlatıyor

Abi Bataryayı Değiştirdim Şu Anda Sorun Yaşamıyorum Veya Batarya Değiştirmeden Önce İstersen Bi Format At Düzelmezse Öyle Değiştir Bataryayı Sana Kalmış...
  15. ali1453

ASUS ZenFone 6'ya güncelleme gelecek mi?

ASUS artık zenfone 6 modeline güncelleme desteği sunmuyormu ?? şu anda 5.0 sürümü var