alimetinfeyyaz78 kullanıcısının son içeriği

1. Samsung Galaxy Grand Prime'da şarj sorunu

hangi marka model telefıonu tercih ederdin benim yerimde olsan fazla bütçeyi zorlamöadan 2000 tl civarı 32 gb hafıza şart olarak
  2. Samsung Galaxy Grand Prime'da şarj sorunu

telefon mu sarj adaptörü mü kablosu mu
  3. Samsung Galaxy Grand Prime'da şarj sorunu

5V 1A YAZIYOR SARJ ALETİNDE TELEFON DA PİL KAPASİTESİ 2600 MAH OLMASINA RAĞMEN SABAH 8 DE SARJA TAKTIM SAAT 12 OLDU % 37 DOLMUŞ DURUMDA
  4. Samsung Galaxy Grand Prime'da şarj sorunu

SİTE BİTİK BİTMİŞ
  5. Samsung Galaxy Grand Prime'da şarj sorunu

borası akılı telefon forumu değil mi
  6. Samsung Galaxy Grand Prime'da şarj sorunu

cuvap yoo mu 6 .cı sorumu yazdım bakalım 1 kişi çıkıp cevap verme tenezzülü bulunacak mı ??????????????????
  7. Samsung Galaxy Grand Prime'da şarj sorunu

ne var diyorlar
  8. Samsung Galaxy Grand Prime'da şarj sorunu

cevabı olan yokmu
  9. Samsung Galaxy Grand Prime'da şarj sorunu

bu telefonlarda normalde %1 sarjdan % 100 sarj tam dolması için ne kadar süre lazım
  10. Samsung Galaxy Grand Prime'da şarj sorunu

s.a arkadaşlar samsung galaxy grand prime plus cep telefonu kullanıyorum 1,5 senelik telefon sarj çok geç doluyor sebebi ne olabilir . saat 12 iken % 25 idi sarja taktım saat 16 :30 oldu 4,5 saat olmasına rağmen hala % 89 larda telefon geç doluyor sebebi ne olabilir .
  11. Samsung Galaxy J7 Prime 2 veya Samsung Galaxy J6 Prime'dan hangisi?

hafıza 16 gb olan mı yoksa j7 prime 2 olan mı yani 32 gb mı
  12. Samsung Galaxy J7 Prime 2 veya Samsung Galaxy J6 Prime'dan hangisi?

telefon olarak lg g3 kullanıyorum sabah 9,30 da telefonu sarja taktım saat 14:40 oldu hala pil dolmadı servis 150 tl diyor 2 kere tamir gören telefona 150 sarj para vermeye değer mi sarj neden bu kadar uzun sürer dolması sizce
  13. Samsung Galaxy J7 Prime 2 veya Samsung Galaxy J6 Prime'dan hangisi?

s.a arkadaşlar samsung cep telefonu almayı düşünüyorum bütçem 1700 tl en fazla 32 gb hafıza 5,5 inc olmalı samsung j7 prime 2 var samsung j6 prime var aralarında ne gibi farklar var şimdi kullandığım telefon lg g3 çok iyi değil sarjı çabuk bitiyor 2,5 sene oldu alaalı 2 kere servise gitti...