amzounslide kullanıcısının son içeriği

1. Lenovo Z5'e Türkçe ROM yükleme

Benim aldığım kişi türkçe custom rom yüklemiş... ama telefonu kurduğumda sms uygulaması yoktu. bende android mesaj uygulaması kurdum... Fakat bunada bazen sms geliyor bazen gelmiyor... Tutuapp9appsShowbox
  2. Samsung Galaxy J3'te uygulamaları sistem uygulaması yapma

Apk dosyasını /system/app klasörüne veya /system/priv-app klasörüne alabilirsiniz Lucky Patcher Kodi nox
  3. Lenovo Z5'e Türkçe ROM yükleme

Benim aldığım kişi türkçe custom rom yüklemiş... ama telefonu kurduğumda sms uygulaması yoktu. bende android mesaj uygulaması kurdum... Fakat bunada bazen sms geliyor bazen gelmiyor...
  4. Samsung Galaxy J3'te uygulamaları sistem uygulaması yapma

Apk dosyasını /system/app klasörüne veya /system/priv-app klasörüne alabilirsiniz
  5. Samsung Galaxy Grand Prime'da unutulan Google hesabını kaldırma

Korsanlık yapmak gibi bir şey ve inançlı olsan bile, kimse sana yardım edemez. Özür dilerim. Bluestacks Kodi Lucky Patcher
  6. Huawei Mate 10 Lite'da IMEI sorunu

ile iki Huawei arkadaş 10 hediye denedi Huawei 10 Pro Bla[ Sarkari Result Pnr Status 192.168.1.1
  7. Samsung Galaxy Grand Prime'da unutulan Google hesabını kaldırma

Hesabın şifresini bilmeden dolaşmanın bir yolu yok (ve hala mutlu). Soru sıklıkla geliyor. Korsanlık yapmak gibi bir şey ve inançlı olsan bile, kimse sana yardım edemez. Özür dilerim.
  8. Huawei Mate 10 Lite'da IMEI sorunu

Merhaba, iki Imei ve iyi bir arkadaş ile iki Huawei arkadaş 10 hediye denedi Huawei 10 Pro Bla