AntiPro kullanıcısının son içeriği

1. Sıfırlama sonrası Samsung Galaxy J5'te IMEI silindi

SelamunAleyküm benim telefonumu 2 ay önce telefoncuya verdim format atıp geri verdi ama imei uçmuş yeni attığı imeide kapandı imei nasıl atabilirim ya da eski imei nasıl geri getirebilirim. not : eski imei elimde telefon modeli J500H samsung galaxy j5 2015.
  2. Samsung Galaxy J5 için stabil Custom ROM önerisi

SelamunAleyküm benim telefonum J500H stabil bir custom rom arıyorum. Lineage OS (14.1 ve 16),Serenity(V5.5),Odyssey,Dreum UX vb romlar denedim ama stabil değiller oyunlarda kasma oluyor. oyun romu öneriniz olursa teşekkür ederim.
  3. Samsung Galaxy J5'e root atma

SelamunAleyküm ben j500H telefonuma lineage os 14.1 kurdum root nasıl atabilirim yardım eder misiniz?
  4. Samsung Galaxy J5'e yazılım atma

SelamunAleyküm arkadaşlar benim telefonum j500F di ama telefoncu j500H yazılımı atmış geri eski haline döndürmeye çalıştım olmadı. Telefoncuda kapandı bulamıyorum lütfen yardım edin.
  5. Samsung Galaxy J5 için Custom ROM tavsiyesi

Selamun Aleyküm arkadaşlarbenim telefonum j500H güzel bug olmayan android sürümü 7.0.1 ve yüksek olan bir custom rom tavsiye edebilir misiniz?
  6. Samsung Galaxy J5'de silinen sistem uygulamasını geri getirme

Öncelikle SelamunAleyküm arkadaşlar telefonumda root yetkisi bulunmakta yanlışlıkla sistem uygulaması sildim galeri,video vb uygulamaları rom atmayı denedim olmadı bir önceki konumdanda hatırlarsanız. Yardım edebilirseniz teşekkürler. Silinen uygulamaların apk sını buldum kurdum ama eskisi gibi...
  7. Samsung Galaxy J5'de Odin hata veriyor

Romun mu alt sürümü odinin mi tam anlayamadım hocam
  8. Samsung Galaxy J5'de Odin hata veriyor

Hocam alt sürüm rom atınca güncelleme yapılıyor mu
  9. Samsung Galaxy J5'de Odin hata veriyor

Öncelikle SelamunAleyküm ben telefonuma odin ile rom atarken odin fail veriyor çeşitli videolardaki yöntemleri denedim olmadı bende custom rom atmayı denedim custom rom atarkende twrp romu atmadan donuyor ve bataryayı çıkarıp geri takınca telefonda eski veriler ve rom duruyor lütfen yardım edin...