Ayas File kullanıcısının son içeriği

1. Ayas File

ZTE Blade V8 için Stock ROM arıyorum

Buyrun böyle bir konu forumda mevcut. https://akillitelefon.com/forum/konular/turkcell-t80-custom-rom-yukleme.7973/
  2. Ayas File

Vestel Venus V3 5070 sorunları

Vestel bir telefon almak hatadır. Bende Vestelin Plazma Televizyonu var 2 senede bir anakartı yanıyor 250 TL veriyorum. Vestelin bulaşık makinesi var ama onda herhangi bir sorun yok uzun yıllardır sıkıntısız kullanıyorum.
  3. Ayas File

Samsung Galaxy A7'ye bilgisayarsız root atma

Oem unlock açman lazım.
  4. Ayas File

OnePlus 6'da kendiliğinden kapanma sorunu

Telefonun ayarlarındsan cep modunu kapattınızmi?
  5. Ayas File

Microsoft Visual C+ Runtime Library hatası

Bu video umarım yardım eder.
  6. Ayas File

Vestel Venus 5000 için Stock ROM dosyası

Sana şöyle bir ipucu verim. Senin telefonun vestel venüs 5000 sen o seri için custom rom bulamazsın ama internete vestel venus custom rom yaz custom romlar çıkar onları dene.
  7. Ayas File

Custom Rom istiyorsunuz. Size rom bulurum ama telefonunuzla %100 uyumlu çalışmaz. Denemeniz lazım bazen rom attıktan sonra ses açma ve kapama tuşu kulaklık girişi felan çalışmıyor. Deneyip kendiniz bulmanız lazım.
  8. Ayas File

Samsung Galaxy Note 2'yi tamir ettirmeye değer mi?

sim kartlı ürün alırsan yasak olur.
  9. Ayas File

IMEI atılmış Samsung Galaxy S6 edge Plus'ı güncelleme

Kies ile guncelleyebilirsiniz.
  10. Ayas File

Internete Vestel Venus 5000 stock rom yazin birsuru rom çıkıyor. Telefonda oldugum için link veremiyecegim reklama girer.
  11. Ayas File

Casper VIA A1'de Download error: java.io.FileNotFoundException: hatası

Ne zamandan beri bu hatayi veriyor. Kendiniz manuel olarak telefonu bilgisayara baglayarak guncellerseniz bir sorun olacagini sanmiyorum.
  12. Ayas File

Arkadaşlar birakin orjinal parça alsin. Çıkma parçadan hayır gelmez. Değmez diyenler bende senelerdir var daha hicbir sorunu yok ustelik note 1 en ufak cizik bile yok tertemiz
  13. Ayas File

Samsung Galaxy On7'de siyah ekran sorunu

Donanimsal bir sorun maalesef yaptirmaniz gerek.
  14. Ayas File

Bence değer. 450 TL fiyatina kotu telefon alirsiniz. Bende note 1 var 7 seneder sikintisiz kullaniyorum.