bakiipeh kullanıcısının son içeriği

1. bakiipeh

Türk Telekom'da altyapı sorunu

yaptım speed test 22 mbps gosteriyor ama 3un uzerine çıkmıyor indrme yaparken
  2. bakiipeh

Türk Telekom'da altyapı sorunu

Herkese merhaba bizim apartmana fiber altyapı bağladı turk telekom ama hız 5 mbps geçmiyor internetim fiber internet 24 mbps
  3. bakiipeh

iPhone 6s Plus'da Wi-Fi ve Bluetooth çalışmıyor

Herkese merhaba yaklaşık bir gün önce cihazı yere düşürdüm wifi ve bluetooth çalışmıyor. Cihazı sıfırladım sanırım düşmeden oldu. Wifi antenimi değişecek yoksa anakart mı ? Birde ücreti ne kadar ?
  4. bakiipeh

1000 TL bütçeli telefon önerisi

General Mobile Gm8 veya P9 Lite 2017
  5. bakiipeh

Hangi telefon? Ankete oy verin...

bence hemen Note Fe almalısın o fiyata üstün özellikleri bulamazsın
  6. bakiipeh

CS:GO için APK çıkacak mı?

Birebir formati yillar sonra gelir ama 1.6 1.5 falan aynisi var bunun ustu malesef yok. Bence pcde kalmali zevkini tablet veya mobil cihazlarda yasayamassin.
  7. bakiipeh

Samsung Galaxy S7 edge'de Stock ROM'a dönme

Stock roma donerken twrp ekranı geliyor ve dm-verity error diyor bende dm-verity fix dosyasını flashlamak zorunda kalıyorum ve kernel yüklüyor heralde daha sonra yazılım güncellerken yada samsung pay samsung pass kullanınca sistem yetkisiz yolla değiştirildi diyor. bunun farklı çözümü var mı ?
  8. bakiipeh

Turkcell'e devam mı, dur mu?

Hazir karta gecmeni tavsiye ederim. Ayrica Turkcell gibisini bulamassin. Turkcell musteriye memnun etmek icin elinden geleni yapiyor. Diger operatorlere gectiginde anlarsin. Eger bu kadar hizli bir imkan sunuyorsa yuksek hizli internet falan ben 60 70 tl bile veririm. Zaten her hafta bedava...
  9. bakiipeh

Samsung Galaxy S7 edge'de ekran değişimi

Cihazım önlü arkalı kırıldı malesef. Ankara'da önerebilceğiniz biryer var mı ekran degisimi icin. Fiyat olarak da en son kaça yaparlar.
  10. bakiipeh

Pasaport olmadan IMEI kaydı

Size birşey sorcam e devlet uzerinden kayit yaptircam ve bilgileri eksiksiz girecem bu islemleri yaptiktan sonra ucret sanirim 150 tl falan bi sikinti olmaz de mi imei sorunsuz kaydedilir mi ?
  11. bakiipeh

Ben eski kayitli imei geri getirebilir miyim onu soylemek istedim yoksa bir sekilde kayit ettircem mecbur baska care yok.
  12. bakiipeh

Aslinda cihaz ithalatçi garantiliydi yani imei kayitliydi fakat bu s7 edgelerde olan sorun benim basimada geldi. Farkli bir rom attiktan sonra cihaz cift imei oldu hicbir sekilde duzelmedi teknik servis yapmadi bende odin ile factory binary kullandim box ile drk repair yaptim network repair...
  13. bakiipeh

Bu 120 gün süre dolduktan sonra kaydettirme şansım var mı peki ?
  14. bakiipeh

Pasaport olmadan kayit yaptirabilir miyim ?
  15. bakiipeh

Samsung Galaxy S7 edge'de Stock ROM yüklerken dm-verity error failed code 0x02 hatası

sorunu düzelttim sanırım sertifika yüklenmesi gerekiyor şebeke yok