BeatNohen kullanıcısının son içeriği

1. BeatNohen

ZTE V7 Lite'ın bozuk ekranını kasko karşılar mı?

telefonu garantiye verdim, oradan alınan rapor ile kasko şirketine gideceğini belirttiler, bilgilendirme için teşekkürler
  2. BeatNohen

Kasko beyannamesi doldurma

zte v7 lite , yok kasko da olsa hertürlü yenilemiyorlarmış, hatta para verip yaptırdığın kasko hakkın da paran da yanabiliyormuş. Halkı böyle kandırıyorlar, yok neymiş balkondan at getir yenisi ile değiştirelim falan bunlar hikaye.Zaten kim bile bile telefonuna hasar verir ki?
  3. BeatNohen

Kasko beyannamesi doldurma

Arkadaşlar telefonda kasko garanti mevcut, cebimdeyken metal gövdede yamulma meydana geldi. Tamir için gittiğim kasko yetkilileri: eğer beyannameyi düzgün veremezsen kaskon yanar dediler. BU NASIL BİR SAÇMALIKTIR?
  4. BeatNohen

Telefonum şarj oluyor olarak gözüküyor ama olmuyor

kısa devre yapıyor olabilir, bataryanızın ölmüş olması da bir ihtimal olabilir
  5. BeatNohen

Samsung Galaxy J7 IMEI atma

ingilizcem çok iyi değil, pek bişey anlayamadım görsellerden
  6. BeatNohen

Samsung Galaxy J7 IMEI atma

Hocam yurtdışı olması cihazınızdan wifiye erişmenizi etkilemez diye düşünüyorum, çünkü vpn, adn ya da sim ağ şebekesi ile bi işiniz yok
  7. BeatNohen

ZTE V7 Lite'ın bozuk ekranını kasko karşılar mı?

Telefonumu 1 hafta önce mediamerkttan aldım, kasko da yaptırdım, eve gelip telefonu açtığımda ekranın sol üst kenarından sağ üst köşesine kadar beyaz yanıp sönen pikseller olduğunu gördüm, Sizce kasko bunu karşılar mı?