Advertisement

benfurkansteel kullanıcısının son içeriği

1. benfurkansteel

PC'de Instagram kullanma

o zaman bluestacks uygulaması ile yapabilirsiniz.
  2. benfurkansteel

Samsung Galaxy J7 Pro'da Depolama yeri yazma korumalı hatası

J7 Pro telefonumundaki fotoğrafları silmek istiyorum pcye bağladım fotoğrafları seçtim ve silerken "Depolama yeri yazma korumalı" hatasını aldım.Yardım ederseniz sevinirim.
  3. benfurkansteel

PC'de Instagram kullanma

Bilgisayarınızin işletim sistemi Windows 10 ise, Mağaza uygulamasından İnstagram'ı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
  4. benfurkansteel

Samsung Galaxy J7 Pro'da Wi-Fi bağlantısı sorunu

en iyisi ben samsung'a sorayım teşekkür ederim :)
  5. benfurkansteel

aynı değişen birşey olmadı hatta telefon wifisi acık olunca bilgisayar internetide yavaslıyor
  6. benfurkansteel

telefonum'da wifi'yi acıyorum pcden'de genellikle oyun acıyorum. haftada 1yada 2 telefonun wifisi çok yavaşlıyor. yardımcı olacak varsa sevinirim :)
  7. benfurkansteel

Samsung Galaxy J7 Pro'da yedekleme sorunu

samsung cloud'ta hic bir şey yok ki
  8. benfurkansteel

kapattım ama yine geri geliyor.
  9. benfurkansteel

J7 Pro telefonumu yaklaşık 3hafta önce satın aldım.Hafıza kartı'mı taktım içinde resim video falan vardı.Galeri'ye gidip gereksizleri sildim sonra telefonun şarzı bitti ve kapandı.Şarz edip yeniden başlatınca galeri'de sildiğim fotoğraflar geri gelmiş.Bu hatayı nasıl düzeltebilirim?
  10. benfurkansteel

General Mobile Discovery'de güç tuşu tamiri

telefonumun güç tuşu kırıldı hiç bir şekilde açılmıyor en son 8saat önce açıktı yardımcı olur musunuz?
  11. benfurkansteel

General Mobile Discovery'nin güç tuşu bozuldu

Anladım abi teşekkür ederim 1 ay sonra telefon alıcaktım zaten şuan idare etmelik bunu kullanıyorum.
  12. benfurkansteel

Yeniden başlasa bile olur mesajları yedeklemem lazım önemli mesajlar var.
  13. benfurkansteel

Abi aynısı yaptım hatta anahtar tornavida falanda soktum ama olmadı telefon açılmıyor google cihazımı bul'dan baktım en son 8saat önce açıkmış telefon
  14. benfurkansteel

Merhaba iyi günler. Bundan 7saat önce telefonumun şarzı bitti ve kapandı. Güç tuşu kırıldığı için telefonumu açamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim.