BlackPearlXV kullanıcısının son içeriği

1. Dizüstü bilgisayar için soğutucu tavsiyesi

Peki sizin bana "Şu ürün iyidir. Yararına olur." diye önerebileceğiniz bir ürün var mı o firmalara ait.
  2. Dizüstü bilgisayar için soğutucu tavsiyesi

Bu soruyu foruma sormadan çok daha önce WhatsApp grubuma sormuştum. Adam bana vakumlu soğtucunun daha iyi bir çözüm olabileceğini söyledi aynı şekilde bir tane video izledim ve vakumlunun normal soğutuculara göre daha iyi performans sağladığını söyle ama ses sorunu var dedi fakat o kadarcık ses...
  3. Dizüstü bilgisayar için soğutucu tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. Isınan laptopum için soğutucu bakıyordum ve daha önce hiç görmediğim bir soğtucu ile karşılaştım. Hangi soğutucunun performansı daha iyidir. bunun mu ( https://www.hepsiburada.com/alfais-5049-laptop-vakumlu-sogtucu-fan-cooler-p-HBV000009EJE5 ) yoksa bunun mu (...
  4. SIM kart sıcaklık yüzünden çalışmıyor olabilir mi?

O zaman telefonla ilgili bir sıkıntı mıdır acaba? Neyse, ben, bana verecekleri raporu bekleyeyim en iyisi. Teşekkür ederim tekrardan. Eğer yazmak isteyen olursa yazabilir, şu sorunu yenmeye çalışıyorum 2 gündür.
  5. SIM kart sıcaklık yüzünden çalışmıyor olabilir mi?

Merhaba. 2 gün önce bir sorun yaşadım, gerçi hala yaşıyorum. Telefonumda SIM kartı takılı olduğu halde sol üst köşede kimi zaman "Aranıyor" ibaresi yer alırken kimi zaman ise "Servis Yok" hatası veriyor telefon çekmesine rağmen. Bu sorun ilk yaşandığında ağ ayarlarını falan sıfırladım, IMEI...