craxiss kullanıcısının son içeriği

1. craxiss

Brick olan ASUS ZenFone 3 Laser'i düzeltme

Arkadaşlar telefona root atmak için Asus Zenfone 3 için bir TWRP dosyası indirdim. Dikkat etmedim "LASER" ile uyumlu değilmiş. Recovery'i fastboot'dan kurunca sistem bida açılmadı. Ama recovery kuruldu. Bende Stock Romu indirip kurmak için Wipe attım. Stock Romu indirdim USB OTG ile telefona...
  2. craxiss

Samsung Galaxy Note 4'ü Galaxy Note 5 yapma

Romu portlaman gerekmektedir.
  3. craxiss

Samsung Galaxy S7'de Doğrulama başarısız hatası

Buradan faydalanabilirsiniz. Hem dosyalar hemde anlatım mevcut. Link : https://www.google.com/amp/s/akillitelefon.com/2017/09/20/samsung-galaxy-s7-stock-rom-yukleme/amp/
  4. craxiss

Ekranı çalışmayan Samsung Galaxy S7'nin görüntüsünü bilgisayara aktarma

Telefonun ekranını aktarıp ne yapacaksınız ? İçindeki verileri mi kurtarmak için yoksa başka bir amacınız mı var ?
  5. craxiss

Vestel Venus V3'te OTG çalıştırma

OTG'ye uyumlu hale getirmek için yazılımlar XDA'da var. Fakat root ve modlu (custom) kernel lazım.
  6. craxiss

Samsung Galaxy S7'de Doğrulama başarısız hatası

Telefona odinden stok rom kurmayı deneyin.
  7. craxiss

iPhone 6'da bildirim içeriğini gizleme

Ayarlar > Bildirim Merkezi > Cihaz Kilitliyken Hassas içerikli bildirimleri gizle.
  8. craxiss

Samsung Galaxy Tab A6'yı Android'ten iOS'a çevirme

Tabletinizin marka ve modeli nedir ? Yüksek ihtimalle tabletinizin anakartı işlemcisi vs desteklemiyor dur. Desteklese bile performans sorunları ortaya çıkabilir.
  9. craxiss

Huawei GR3'deki ve bilgisayardan atılan müzikleri ayırma

Es dosya yöneticisinden yapabilirsiniz.
  10. craxiss

WhatsApp sohbet geçmişini geri yükleme

https://www.turkhackteam.org/google-android/1515180-whatsapp-silinen-mesajlari-geri-getirme-programsiz-stajyer-dark-magic.html Telefonunuz android ise bu yöntem bilinen en kesin yöntemdir. Ama İphone'den Androide geçmişsiniz. Birde böyle bir yöntem var bunuda deneyebilirsiniz...
  11. craxiss

General Mobile GM 5 Plus Wi-Fi sorunu

Bilgisayariniz ile wifinizin paneline giriş sağlayın belki telefonunuzu engellemişsinizdir. Veya başka telefonlar bilgisayarlar bağlanabiliyor mu ?
  12. craxiss

Samsung Galaxy Note 5 şebeke sorunu

Stok rom mu kullanıyorsunuz ?
  13. craxiss

Samsung Galaxy J7 Prime'da Google Play sorunu

Google Play verilerini temizleyin.
  14. craxiss

General Mobile 4G kapandı ve açılmıyor

Bilgisayara ADB driverlerini kurup stok romu bilgisayardan atmayı deneyin.
  15. craxiss

Çöken ASUS ZenFone 6'yı düzeltme

Unable mount cache diyor. Bütün resetleme yöntemlerini deneyin. Büyük ihtimalle veriler silindikten sonra romu kurmaya izin vericektir diye düşünüyorum. Aynı sorunu TWRP'de yaşamıştım.