doğukan günaçtı kullanıcısının son içeriği

 1. doğukan günaçtı

  Meizu X8 almak isteyenler için merak edilenler

  Merak Edilenler *Telefon android güncellemesi alırmı? -Arkadaşlar Meizu firması genellikle Flyme arayüzü üzerine yoğunlaşıyor. Android güncellemesi vermez fakat bu güncellemelerin eksikliğinide kesinlikle hissettirmez. Yeni gelen android özelliklerini Flyme arayüzüne entegre eder ve güncelleme...
 2. doğukan günaçtı

  Xiaomi Mi 5 Android 8.0 güncellemesi

  Mi 5 için yeni Global Beta 8.5.10 sürümü yayımlandı.
 3. doğukan günaçtı

  MIUI 10 arayüzü sızdırıldı

  Bir diğer sızıntılar.
 4. doğukan günaçtı

  MIUI 10 arayüzü sızdırıldı

  Merhaba arkadaşlar bu hafta Mi Mix 2 için sızdırılan Global Beta 8.5.11 sürümü ile artık MIUI 10 esintilerini görmeye başladık.
 5. doğukan günaçtı

  Xiaomi Mi 5 Android 8.0 güncellemesi

  Xiaomi yazılım guncellemesi konusunda son dönemde önemli ataklar yapmaya başladı. Şu anda sadece mi6 ve mi mix2 de stabil olarak yayınlanan Oreo Güncellemesi mi 5'inde arasında bulunduğu mi note 2 ve mi mix modelleri için de Global Beta kapsamında yayınlanmaya başladı. Bu güncelleme için sizlere...
 6. doğukan günaçtı

  Xiaomi Redmi Note 3 açılmıyor

  Telefon Bootloader kilidi olduğu için Rom atılmaz. Telefonu açarken ses kısma ve power tuşuna aynı anda basıp recovery ekranına girin. Wipe işlemini yapın.
 7. doğukan günaçtı

  Xiaomi Mi 5 kapandı ve açılmıyor

  Eğer sizden kaynaklanan bir arıza değilse sorun yaşamazsınız.
 8. doğukan günaçtı

  Xiaomi Mi 5 kapandı ve açılmıyor

  Farklı şarj aleti ile şarj etmeyi deneyin sorun düzelmez ise muhtemelen batarya ölmüştür.
 9. doğukan günaçtı

  Xiaomi Mi 6 için Android 8.0 güncellemesi dağıtılmaya başlandı

  Merhaba arkadaşlar. Xiaomi Mi 6 kullanıcıları için ilk yayınlanan OREO güncellemesi büyük hayal kırıklığı olmuştu. Gelen geri bildirimler yüzünden Xiaomi bu güncellemeyi geri çekmek zorunda kalmıştı. Xiaomi bugünlerde Mi6 için yeni bir güncelleme dağıtmaya başladı. Öncelikle kullanıcıların...
 10. doğukan günaçtı

  Xiaomi Mi 5 için yeni güncelleme dağıtılmaya başlandı

  Arkadaşlar merhaba öncelikle şunu belirteyim bu güncelleme kullanıcılara rastgele dağıtılmakta. Normalde güncelleme Nisan ayının başında herkese OTA aracılığı ile dağıtılacak. Güncellemeyi almayanlar üzülmesinler nisan ayının başında yani ilk haftasında bu güncelleme tüm Mi5 kullanıcılarına...
 11. doğukan günaçtı

  iPhone 6 Plus donma sorunu

  Telefonunuzu Apple servisine götürün. En güvenilir yer orası..
 12. doğukan günaçtı

  Samsung Galaxy S6 beyaz ekran sorunu

  Telefonunuzu ayarlar kısmından fabrika ayarlarına döndürün. Eğer sorununuz çözülmez ise telefonunuzda donanımsal bir arıza olma ihtimali yüksek. Bu durumda telefonunuzu en yakın Samsung servisine götürmeniz gerekebilir.
 13. doğukan günaçtı

  Samsung Galaxy J7 Prime ağ bağlantısı hatası

  Kaçak telefona rom atmak başlı başına mesele zaten. Şimdi bu sorunu çözmek bayağı sıkıntılı iş. Telefonunuza bir önceki yazılımı yükleyin.
 14. doğukan günaçtı

  Samsung Galaxy Note 2 Stock ROM yükleme

  Hata ayıklama ile ilgisi yok. Bilgisayarınıza uyumlu samsung sürücülerini yüklemeniz gerekiyor. Eğer yine görmüyorsa kabloda sıkıntı vardır.
 15. doğukan günaçtı

  Samsung Galaxy C9 Pro'da Knox sorun olur mu?

  Hayır. Firmalar telefonunuzun ülkemizde düzgün çalışabilmesi için bir takım müdahalede bulunuyor. Bu sebepten dolayı knox sayaci artiyor. Firma ile iletişime gecmenizde yine fayda olur.