doublemoon kullanıcısının son içeriği

1. doublemoon

Şarj Döngüsü (Galaxy M21)

Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim.
  2. doublemoon

Şarj Döngüsü (Galaxy M21)

Merhaba arkadaşlar, dün Amazon'dan Galaxy M21 sipariş ettim, bugün geldi. Cihaza gözüm gibi bakmak istiyorum ki uzun süre kullanabileyim. Bu cihaz özelinde ya da Android işletimine sahip cihazları ne şekilde şarj etmeliyiz? 0'a düşene kadar bataryayı tüketmeli mi? 100 oluncaya dek şarj mı etmeli ?
  3. doublemoon

HTC One S9 için uygulama sonlandırıcı önerisi

teşekkürler herkese telefon hala sapasağlam çalışıyor, dört yıl oldu satın alalı
  4. doublemoon

SD karttaki uygulamalar güncellenince dahili belleğe geçiyor

Dediğinizi uygulayıp WhatsApp'ı güncelledim Google Play üzerinden fakat kendi kendine yine dahili depolama alanına geçti hafıza kartından.Çok tuhaf bir durum.Sadece uygulama güncellenince böyle oluyor.
  5. doublemoon

Böyle bir seçenek yok Sanırım hafıza kartını dahili depolama alanı olarak kullandığı için böyle.SD kartı harici depolama alanı olarak kullan seçeneğine basınca da uygulamaları SD karta aktarmak mümkün olmuyor.
  6. doublemoon

Merhaba değerli forum üyeleri Uygulamalarımı SD karta aktarıyorum dahili depolama alanında yer açabilmek için ancak uygulamaları Google Play üzerinden güncelledikten sonra otomatik olarak tekrar dahili depolama alanına geçiyorlar. Bu sorunun üstesinden nasıl gelebilirim ? Şimdiden teşekkürler
  7. doublemoon

700 - 800 TL arası akıllı telefon tavsiyesi

Teşekkür ederim öneriniz için
  8. doublemoon

700 - 800 TL arası akıllı telefon tavsiyesi

Merhaba değerli akillitelefon.com üyeleri. Dedem bu bayramda beni arayıp belli gereksinimlerinden ötürü bir akıllı telefona ihtiyacı olduğunu söyledi fakat çok para harcamak istemiyor. 750-800 Türk lirası bandında olan önerebileceğiniz telefonlar neler ? Dedemin aradığı kriter uzun süreli pil...
  9. doublemoon

Hayır root yok.
  10. doublemoon

Arkadaşlar uygulamaları zorla durduran ve boyutu fazla olmayan,gerçekten işe yaradığını düşündüğünüz bir uygulama var mı ? Hakikaten ihtiyacım var böyle bir app'e çünkü RAM'im 2 GB ve bunun yarısını halihazırda sistem kullanıyor. Şimdiden teşekkürler önerileriniz için.
  11. doublemoon

PDF düzenlemek için mobil uygulama

Çok teşekkür ederim.
  12. doublemoon

Telefon kulaklığı önerisi

Kesinlikle Sennheiser almalısın.Alman malı olduğu için ürünleri dayanıklı ve ses kalitesi muazzamdır.MX 365 modelini öneririm. Mikrofonlular hakkında bir bilgim yok.
  13. doublemoon

PDF düzenlemek için mobil uygulama

Ben bir Android kullanıcısıyım.Google Play üzerinde olan,PDF dosyaları üzerinde istediğim şekilde düzenleme yapabileceğim bir program var mı önerebileceğiniz ?
  14. doublemoon

HTC 10 evo alınır mı?

Snapdragon 810 un ne tip sorunları var
  15. doublemoon

HTC 10 evo alınır mı?

Teşekkürler