emresius kullanıcısının son içeriği

1. emresius

1000 TL bütçeli telefon önerisi

arkadaşlar merhaba aklımda 3 telefon var general mobile gm8 lenovo k6 note xiaomia redmi note 4 1000 lira mağazarlarda kampanyaları yapılıyor taksitle veriyor telefon. bu 3 telefondan hangisini tavsiye ederdiniz.saygılarım da
  2. emresius

LG G4'de SIM kart okumama sorunu

arkadaşlar merhaba telefonum sim kart okumuyor yazılımsal herşey denendi sim unlock yapıldı ımeısı var ama sim kartı bir türlü okumadı bana tavsiye verirmisiniz ankart değişimi için hangi servise gitmeliyim?istanbul bayrampaşada yaşıyorum LG G4 de kronik miş anakart sorunu Kolay gelsin.
  3. emresius

Güney Kore'deki GSM operatörleri

Arkadaşlar kolay gelsin... Benimm LG G4 telefonum sim lock oldu.GÜney koredeki operatörlerin ismini bulamıyorum yardımcı olurmusunuz? İyi geceler...
  4. emresius

LG G4 yavaş şarj olma sorunu

elinizdeki adaptör gücü düşük olduğundan dolayı olabilir benim şahsen telefonum LG G4 ve çok hızlı şarj ediyor...
  5. emresius

LG G4'ün ülkesini ve kodunu öğrenme

tamam teşekkür ederim bende araşıtırıyom admin inşallah hep birlikte bu sorunu aşıcaz inşallah acaba sim kilidi ile araştırma yaptınız mı admin?
  6. emresius

LG G4'ün ülkesini ve kodunu öğrenme

arkadaşlar kolay gelsin telefonumun ülkesini ve kodunu nasıl öğrenebilirim. yardımınızı rica ederim...
  7. emresius

LG G4'te SIM kilidi kaldırma

şimdi baktım vodafone olarak ama olmuyor sim kildiiaçık ama hala düzelmeyok
  8. emresius

vodafone operatorum bilginize
  9. emresius

Huawei P9 Lite'a güncelleme gelecek mi?

alacak merak etme 8 olacak...
  10. emresius

çin ve bl-51yf modelide h815
  11. emresius

LG G4 sim lock nasıl kaldirabilrim telefon birtürlü okumuyor yardım
  12. emresius

LG G4'te SIM kart okumama sorunu

allah razı olsun enes bey ne diyeyim ımeı falanda acık ama bi türlü bulamadım
  13. emresius

sim kart soketini nasıl yapıcaz adaşşş
  14. emresius

hayır hiçbir hata almyorum kartı takıyorum sankı kart olmamış gibi çalışıyor telefon...